Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najbardziej mi szkoda Lewego. To prawdopodobnie jego ostatni turniej, bo nie wierzę że na MŚ się zalapiemy, a widać jak wielka dzieli przepaść jego i pozostałych piłkarzy.. Szkoda, wierzyłem, wkurzalem się, z nerwów jak strzelilismy na 2:2 zjadłem paznokcie. Obrona dramat, całkiem niezły Zieliński ale reszta.. Ciekawe kto wyjdzie z grupy F. 

Odnośnik do komentarza
8 minutes ago, Kmiot said:

Pan Lewandowski zapewnił odrobinę emocji, ale reszta BEZ BŁYSKU. Póki nie będzie kilku piłkarzy na wyższym niż przeciętny poziomie, to jedynie walczyć możemy, a nie wygrywać.

No trudno, można się już zrelaksować i obserwować Euro na chillu.

a czego ty kurwa oczekujesz? ile razy reprezentacja Polski grala w ostatnich 5 latach grala z top 20 rankingu FIFA? kilka reprezentacyjna to nie gra w chowanego. Albo wygrywasz z lepszym albo S-P-I-E-R-D-A-L-A-J z Euro czy MS.

Odnośnik do komentarza

Jóźwiak ma szczęście, że mainstreamowy hejt skupił się na Krychowiaku, bo sam zagrał tak dramatyczny turniej, że w głowie się nie mieści. Chociaż może jednak Bereszyński był gorszy? Kurde no nie wiem.

 

Lewandowski zagrał tak jak gra w Bayernie - zmarnował jakąś dwusetkę a potem zamknął wszystkim mordy. Chociaż biorąc pod uwagę zjazdy psychologiczne reprezentacji Polski, to zdecydowanie lepiej byłoby trafić na 1:1 jeszcze w pierwszej połowie i pograć swoje. AAAA zresztą jebać, i tak gralibyśmy wrzutkami do 95 minuty niezależnie od wyniku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, michal napisał:

a czego ty kurwa oczekujesz? ile razy reprezentacja Polski grala w ostatnich 5 latach grala z top 20 rankingu FIFA? kilka reprezentacyjna to nie gra w chowanego. Albo wygrywasz z lepszym albo S-P-I-E-R-D-A-L-A-J z Euro czy MS.

Ale zamknij mordę, co się do mnie srasz i odpalasz z takim tonem jakby to "MOJE OCZEKIWANIA" miały cokolwiek do rzeczy xd

Odnośnik do komentarza
Teraz, golab napisał:

tylko gdzie szukać kompetentnych obrońców? w "ekstraklasie"?

No wlasnie problem jest taki ze nie ma gdzie szukac. My po prostu nie mamy przyszlosciowych pilkarzy procz Kozlowskiego z ktorych moga byc ludzie. Cieszmy sie tymi indywidualnymi sukcesami Lewego bo na reprezentacje jaka widzielismy 5 lat temu a byc moze nawet taka jaka jest aktualnie mozemy troche poczekac. To smutne ale czas sie z tym pogodzic. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, golab napisał:

w tym meczu na aprobatę zasługują lewandowski, świderski i może zieliński wraz z frankowskim, reszta to parodia, natomiast cała obrona to kryminał przy każdej bramce

tylko gdzie szukać kompetentnych obrońców? w "ekstraklasie"?

Jak się wstawia na obronę 4 zawodników z przeszłością w Lechu Poznań, to czego tu oczekiwać?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...