Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie głupia sprawa, cały wieczór chlałem w pubie Fostery i Guinessy, bo tu mieszkam. Inne angielskie gówna też piłem. Jak już Anglia przegrała i jestem już w domu w końcu i niedopity mega trochę, to mogę żonie zabrać z barku to wino? Włoskie niby, więc jak to będę pił to chyba będę hipokrytą... Ale mega mnie suszy.

2tm9bwt.jpg

Edytowane przez MarekCol
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bylem juz zmeczony tym turniejem ale to dobrze, nie bedzie mi brakowac pilki noznej do rozpoczecia nowego sezonu. Dogrywki byly irytujace ale tak duza ich ilosc swiadczy o wyrownanym poziomie meczow. Wlochy wygraly zasluzenie, w drugiej polowie Anglia nie pokazala nic a mecz trwa (hehe) 90 minut. Donnaruma pieknie bronil karne, Anglicy mogli tylko wybierac: strzelac w lewa albo prawa strone ew. w srodek a gdy bramkarz rzucil sie w tym kierunku to karny obroniony 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, lukas_k96 napisał:

Mega irytujące jest to zdejmowanie srebrnych medali. OK, wiem, że każdy chciał złoto i wicemistrzostwo jest rozczarowaniem, ale mimo wszystko można zachować jakieś pozory i już nawet zdjąć te medale po zejściu z oka kamer.

 

Bezstresowe wychowanie, kleczenie itp. Czekam az donnarume oskarza o rasizm bo bialym wpuszczal.

 

Bo jak sie jest panem pilkarzem to od malolata albo ma sie klase albo nie 

 

49658ee43d03bd5d7da2f32c59730377.jpeg

Screenshot_20210712-092252.jpg

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Shankor napisał:

spacer.png

 

26 minut temu, krupek napisał:

Saka ma 19 lat i na tym turnieju zebrał takie doświadczenie, że w kolejnych latach może to zaprocentować niemiłosiernie.

On nawet jak pije wodę, to widzi podwójnie. Bez kitu, Southgate wypierdolił się z rowerka w sposób spektakularny.

Odnośnik do komentarza

Slaby, nieemocjonujacy i nieangazujacy turniej. Najlepsza byla faza grupowa i 3 meczyki dziennie. Potem to jak sie przypomnialo. Co mi zostalo w glowie po tym miesiacu i co po tygodniu z niej uleci:

 

- akcja z reanimacja

- beczunia z kadry, obstawialem ze nie wyjda ciekawe ile bym zgarnal u buka, pewnie niewiele, i to skomlenie ze z brzeczkiem to by bylo xD

- totalne dla mnie nonamey w kadrach niemiec i hiszpanii

- z varem zaczelo sie dobrze, skonczylo jak zawsze

- stadiony widma i w ogole rozgrywanie tego w po calej europie kek top

- kanal sportowy i totalny brak zainteresowania tymi hejtparkami od kalki po odpadnieciu polakow

 

Odnośnik do komentarza

Zrobią 32 drużyny, bo to już pokazuje, że nie ma pieniędzy skąd pozyskać, a im więcej drużyn tym lepiej dla sponsorów i to chińskich, bo to oni przeważnie najwięcej zainwestowali w te ME. Chińczyk już powoli pokazuje gdzie jest miejsce dla europejczyka teraz. Po Katarze będzie jeszcze większa chińska ekspansja. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Tokar napisał:

Czyżby mizoginia, prawactwo i uchodźctwo na discorda? 

 

Stawiam orzechy przeciwko funtom, że nikt tu na serio nie ma nic przeciwko czarnym. 

 

No przecież wiesz, że ja nie z tych mizoginistów-discordowców, ale ile można chrumkać o czarnych i murzynach chrum chrum afryka dzika chrum chrum. No japjerdole, to jest męczące, wprowadza atmosferę chlewu i tyle. Pupcio zasadził błyskotliwy żarcik, to pierwszy byłem żeby dać plusika. :) 

 

Stawiam te twoje orzechy przeciwko dolarom, że jakby ciebie ktoś w pracy nazywał co 3 zdanie brzydką łysą pałą, przed publicznością, to też byś nie był zbytnio kontent, niezależnie od tego czy tak na serio ma coś przeciwko tobie, czy też nie i robi to czysto dla zgrywy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...