Skocz do zawartości

Euro 2020 (tak po prawdzie to 2021)


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

6 minutes ago, Patricko said:
11 minutes ago, Kaczi said:
Czy naprawdę już nie można obejrzeć filmu bez podawania swoich danych?! Moze jeszcze adres i rozmiar penisa…….

Film musiał dostać flagę na wiek. W skrócie to angielskie khurwy stoją pod bramkami wyjściowymi i napyerdalają włoskich kibiców. Bydło...

Nie no jasne, film obejrzałem a ze bydło to wiadomo w grupie zawsze mocni……. Jakbym był obok to bym stanął w obronie…. I to bez względu na nacje 

Edytowane przez Kaczi
Odnośnik do komentarza

Mega irytujące jest to zdejmowanie srebrnych medali. OK, wiem, że każdy chciał złoto i wicemistrzostwo jest rozczarowaniem, ale mimo wszystko można zachować jakieś pozory i już nawet zdjąć te medale po zejściu z oka kamer.

 

Co do meczu: finał słaby, karne emocjonujące, Anglia zepsuła to po całości. Bardzo dobrze, że Włosi to wygrali, bo Anglia miała sześć na siedem meczów u siebie, dostali w prezencie karnego z Danią, a mimo tego nie potrafili tego wykorzystać. To chyba naprawdę przeklęty zespół. 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, lukas_k96 said:

Mega irytujące jest to zdejmowanie srebrnych medali. OK, wiem, że każdy chciał złoto i wicemistrzostwo jest rozczarowaniem, ale mimo wszystko można zachować jakieś pozory i już nawet zdjąć te medale po zejściu z oka kamer.

 

Co do meczu: finał słaby, karne emocjonujące, Anglia zepsuła to po całości. Bardzo dobrze, że Włosi to wygrali, bo Anglia miała sześć na siedem meczów u siebie, dostali w prezencie karnego z Danią, a mimo tego nie potrafili tego wykorzystać. To chyba naprawdę przeklęty zespół. 

W mojej opini za szybko postawili autobus, dopóki grali w wysokim presingu i nie pozwolili Włochom rozgrywać to jakoś to wyglądało. Jak tylko oddali im inicjatywę to było bo zawodach niestety…..

Odnośnik do komentarza

Angielscy murzyni są zbyt europejscy/wychowani w anglosaskiej kulturze. Prawdziwym murzynom z Afryki nawet by brewka nie drgnęła przy karnych. Dzisiaj prawdziwych murzynów z Afryki już nie ma, bo granice zamykają i nikogo już nie łowią.

 

EDIT: Sterling był dzisiaj piękny. Wielkie brawa dla Jamajki.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Kaczi napisał:

Biała dupa boli jak czarny kutas rozrywa…… grana zawsze ta sama melodia na vilolonczeli….jakoś w Arsenału jest dużo czarnych piłkarzy a jakoś mi to nie przeszkadza  i innym fanom żeby być kibicem tej drużyny 

 

Kur.wa, też kibicuje The Gunners, ale dzisiaj, w tych okolicznościach mógłbyś już się nie przyznawać :<

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, maciucha napisał:

Powiem wam te raistowskie przytyki co 3 post, na poziomie seby spod klatki sa zwyczajnie przykre. 

 

Myślałem ze tu jest wiecej ogarniętych ludzi, których stac na wiecej finezji niz chrumkanie hehe murzyn to hehe czarrny tamto. 

 

Takie mocne 2/10. 

Czyżby mizoginia, prawactwo i uchodźctwo na discorda? 

 

Stawiam orzechy przeciwko funtom, że nikt tu na serio nie ma nic przeciwko czarnym. 

 

Dzięki panowie za wspólne przeżywanie całkiem udanego Euro. Faza grupowa dużo ciekawsza niż w 2016, wreszcie można było docenić ten format praktycznie bez meczów o pietruchę. 1/8 była goty na czele z boskim poniedziałkiem, a dalej no to już głównie kunktatorstwo, ale ten schemat w zasadzie powtarza się na każdym dużym turnieju. 

 

To czekam na przyszły rok i nieszablonowy christmas mundial experience. 

 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Jordanensis napisał:

Reszta półfinalistów grała 5 meczy u siebie czyli podobnie. Holandia i Niemcy też wszystko u siebie tylko zatrzymali się na 1/8.

Italia miała więcej odpoczynku przed finałem.

Niby jak? Pozostali półfinaliści grali u siebie tylko w fazie grupowej.

Dania w 1/8 grała w Holandii, w ćwierćfinale w Azerbejdżanie.

Hiszpania w 1/8 grała w Danii, w ćwierćfinale w Rosji.

Włosi w 1/8 grali w Anglii, w ćwierćfinale w Niemczech.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...