Jump to content

Lost Judgment


Pupcio

Recommended Posts

Nie wiem jeszcze jak się sprawdza ta rpgowa walka w y7 ale ino spoko że rozdzielili to na 2 serię, już wystarczy że tu i tu będzie to zayebane kamurocho xD

Deskorolka :obama: jest też mój nemezis z poprzedniej części. ŚLEDZENIE LUDZI :nosacz2:

Link to comment

Tak obstawiałem. Jedna seria jako JRPG a druga jako brawler. Całkiem sensowne rozwiązanie bo dowleka zmęczenie materiału. Zwłaszcza jeśli akcja będzie w tych samych miejscówkach. 

 

Szkoda że Judgement nie ma w Game Pass, bo zagrałbym w tą lepszą graficznie grę a drugi raz kasy nie będę wywalał za kostiumy.

Link to comment

Było kiedyś mówione czemu jest ta sama miejscówka po raz 50ty? Nie mówię żeby zmieniać co część, ale recykling miasta bije na głowę wsyzysko co widziałem w grach, już nawet w obrębie dwoch serii jadą.

Link to comment

Oszczednosci. Z tego co zrozumiałem, to drugie miasto jest wyjete z like a dragon? :rayos: Coorva, sega powinna się wstydzic, ze robią takie coś. To nie jest wydawca indyków. Żadna inna gra nie jedzie na takim wykorzystywaniu tych samych assetów przez kilka części.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.