Skocz do zawartości

Lost Judgment


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

Yokohama to nowa miejscówka, więc pewnie będzie wałkowana przez następne 3-4 gry z serii xd
Ja bym się serio nie pogniewał jakby SEGA dała trochę odpocząć i wypuściła jakąś petardę dopieszczoną, a nie kotlety w nowym sosie co roku.
Jak w 2022 nie wyjdzie turowa 8 to będę zaskoczony.

Czytałem, że lost judgment ma słabe main story, ale nadrabia jakimś side questem ze szkołą właśnie, więc pewnie yagami senpai ma tam ręce pełne roboty rozwiązując teen dramy.

Odnośnik do komentarza

A no i klepanie po ryjach bardzo słabe. Naciskasz przycisk, a typ robi jakieś super combosy. Zero skillowości, nawet na hardzie.

To kolejny odcinek telenoweli dla fanów. Normalni gracze nie mają tu czego szukać. Pierwszy dzień po odpaleniu byłem nawet niezadowolony, a na tym forum jestem największym fanem gier Nagoshiego.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Po Strażnikach Galaktyki cisnę Lost Judgment.

 

Powrot na stare śmieci z ostatnich gier, wiec miejscowki znajome. Gra tak jak tu straszono, zaczyna się od tailing mission (chyba dla beki jako pstryczek do poprzedniej części, gdzie było to nadużywane do porzygu). Fabuła rozkreca się wolno, tu jakis gnijący trup, tu policjant skazany za macanko w metrze, tam jakies zlecenia detektywistyczne, trochę walki (Yagami jak w poprzedniej części naparza kombosy jak Hwoarrang, latwizna), dretwego stealthu. Fajnie minęła misja w liceum, ale znając serię w końcu zaczną się grubsze intrygi i wszystko zacznie się kleić 

 

Zobaczymy opinię za parę(nascie) godzin. Na razie klepię uczniaków na korytarzu.

 

PS

Na automatach Segi jest Sonic Fighters :ohboy:

 

PPS

ok 10 min później wątki się łączą w kupe xd

 

PPPS

widzę, że ruch w temacie prawie jak w Smerfach. Jak można tak olewać dżakuzę.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Świetna gra. Aż żal patrzeć, że jej temat, to zaledwie 3 strony. :frog:
KMHWoDe.jpg

Ukończyłem ją nieco ponad 4 tygodnie temu i podpisuję się pod tym, co napisał @ornit. Fabularnie wypadło znakomicie.
Początek intryguje, niestety później wchodzi lekkie stonowanie emocji (zabawa w detektywa w szkole i obijanie facjat uczniaków), ale dalszy przebieg zdarzeń.... :fsg:  Wspaniała sprawa, którą śledzi się z zainteresowaniem.

Cieszy także fakt, że nie ma usilnego karmienia odbiorcy poprawnością polityczną, a 3/4 postaci kobiecych, to nie są silne babki mające pod butem każdego samca.

hHwxfX4.jpg

Graficznie też jest przyjemnie dla oczu. Tryb jakości oferuje ostrzejszy obraz, niemniej wystarczy założyć kilka razy kombo oprychom, by przerzucić się na 60 ramek i tam już pozostać do napisów końcowych. Te powinny pojawić się w okolicy 34 godziny, więc jest sporo grania.

Oczywiście to japońszczyzna. Trzeba lubić. Ja lubię, więc uważam, że mocne 8/10 będzie dlań sprawiedliwą oceną bowiem bawiłem się równie dobrze co przy Yakuzie Kiwami. :kaz:

No i jest Virtua. :yahoo:

DnG8pjR.jpg

Natomiast wykonanie twarzy, to istny majstersztyk. :mog:

6D1CAH8.jpg

 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Gierka jest bdb, jako fan dzakuzi muszę to przyznać.
Fabuła fajnie się rozkręca, postacie jak zawsze tip top i nie ma tu póki co takich akcji że musisz znać historię klanów patriarchow i 20 innych npc.
To na plus bo dzakuzi z poczatku przygniatalo.
Tu jest 4/5 postaci i na spokojnie sobie ogarniam pewnie później będą większe intrygi bo już widać że pójdzie to w stronę szkoła>morderstwa>yakuza.

Graficznie jest ładnie 60 fps robi, walka niby ok ale mam z nią problem.
W yakuzach przyjemniej mi się walczyło.
Tu jestem trochę zagubiony i trochę maszuje kwadrat kwadrat trójkąt itd.

Dlatego mam pytanie, które skille polecacie wykupić najpierw by walka nabrała rumieńców?
Jestem w 4ch i oszczędzałem pkt wykupilem tylko lepsze uniki itd bo to wpływa na mechanikę.
Te ex actions w dzakuzi jakoś więcej opcji dawały.
Też brakuję mi trochę Kiryu dracego jape przed walka, tu taki grzeczny nauczyciel.
Mimo wszystko gra jest ciekawa i chce się grać.
Poboczne olewam, może ze 3 knajpy odwiedziłem, raz salon...
Troche jest recyklingu wiadomo.

Edit
No i 1 raz gram po angielsku.
Pewnie trochę tracę w dzakuzi nie dało by rady bo już przyzwyczajony do głosów Kiryu czy Majimy.
Tu jest ten plus że dla mnie to 1 część i dubb jest ok więc tak sobie pogram.
No ale te teksty czytane... 21 rok gierka...
Trochę to męczy.





Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ależ ta gra jest zaje.bista <3 Moje GOTY 2021 :lapka: Sam świetny wątek główny to jakieś 20 godzin, a szkolne misje co najmniej drugie tyle, nie mówiąc o reszcie sidequestów. Kombajn :D Zrobił Ktoś platynę? Ja w Judgment zrobiłem i wyszło prawie 80 godzin. Tu mam wrażenie, że wymaga to jeszcze więcej O_o

 

9/10 daję z czystym sumieniem i każdemu polecam. Nie zawiedziecie się. Oczywiście obowiązkowo zaczynamy od Judgment, wtedy zżywamy się z całą ekipą jeszcze bardziej :)

 

 

 

Edytowane przez [InSaNe]
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Ogrywam powoli wersję PS5, byłem trochę znużony pod koniec Judgement i tutaj ten słynny początek z tailing mission mnie dobił.

 

Wróciłem jednak w ten weekend i pograłem chapter w szkole, no i co można powiedzieć, czuć vibe Personek, ogólnie gra jest pod każdym względem gameplayu nieco lepsza niż jedynka, lepsza walka, lepsze nawet to drętwe skradanie, deskorolka dostępna, cała Yokohama dostępna, no ale przede wszystkim ten wątek szkolny to jest to co mnie przyciągnie do tej gry na dłużej <3.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...