Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Moldar napisał:

Dobrze się gra również w 30.

 

Ja bym powiedział, że da się tak grać, ale czy dobrze, to już bym się kłócił.

Idzie do tego jakoś przywyknąć i po około 12h już mnie to tak bardzo nie boli, co nie zmienia faktu, że jest to cofka w rozwoju i twórców należy za to wybatożyć. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogólnie w przypadku Starfielda to jest masa wielkich problemów z potężnym bólem dupy na czele.
Co scrolluję facebooka i widzę jakiś clickbaitowy news o tym tytule (od PPE, XGP, gram.pl, eurogamer) to wiem, że w komentarzach będzie niesamowity śmietnik i banda liżących się po fiutach hejterów, którzy nakręcają się takimi gówno-newsami, samemu o grze pojęcia nie mając i powtarzają często zmyślone problemy, albo wyolbrzymiają te istniejące.
Co chwila czytam, że to gówno na 2/10 itp i ogólnie narracja, jakby to drugi RedFall był.
Chyba nigdy wcześniej nie widziałem takiej ilości pomyj wylewanych na jakiś tytuł i strasznie mnie to wkurwia, bo gra absolutnie nie zasłużyła na takie traktowanie.

  • Plusik 6
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

W przypadku Starfielda zadziałało chyba kombo:

Gra Bethesdy (która od lat ma swoich antyfanów, zwłaszcza po Falloucie 76) + wyczekiwana gra Xboxa (który też ma swoje grono antyfanów) = ogromny szambo w internecie. 

 

Co do 30 fpsów to faktycznie jest to problem i nie jest prosto się do tego przyzwyczaić. Starfield też nie jest tak mało dynamiczną grą, bo strzelaniny pieszo czy w kosmosie potrafią być bardzo dynamiczne i wtedy najbardziej czuje się że brakuje tej większej ilości klatek. 

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Wredny napisał:

Ogólnie w przypadku Starfielda to jest masa wielkich problemów z potężnym bólem dupy na czele.
Co scrolluję facebooka i widzę jakiś clickbaitowy news o tym tytule (od PPE, XGP, gram.pl, eurogamer) to wiem, że w komentarzach będzie niesamowity śmietnik i banda liżących się po fiutach hejterów, którzy nakręcają się takimi gówno-newsami, samemu o grze pojęcia nie mając i powtarzają często zmyślone problemy, albo wyolbrzymiają te istniejące.
Co chwila czytam, że to gówno na 2/10 itp i ogólnie narracja, jakby to drugi RedFall był.
Chyba nigdy wcześniej nie widziałem takiej ilości pomyj wylewanych na jakiś tytuł i strasznie mnie to wkurwia, bo gra absolutnie nie zaśłużyła na takie traktowanie.

 

No Redfall był totalnie spierdolony i nie było hejtu takiego XD Jeszcze masa tych negatywnych recenzji na Steam po 2h gry co by jeszcze dało szybko zrobić refund ;) Ból dupy, że gry nie ma na PS5. Zresztą widać to nawet w CW, największy ściek na forum robi nadgodziny od 2 tygodniu szukając haków na Starfielda XD

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SnoD napisał:

Nie ogarniam, że nagle w przypadku statycznego Starfielda 30 fps to jakiś wielki problem na konsolach ;)

Statyczny to prędzej Baldur, ze swoim turowym systemem walki, a nie strzelanka + jak było miliard razy tłumaczone ktoś z oledem albo ekranem, który umie w więcej niż 60 hz tak będzie problem. Nieważne, że konsola.

Odnośnik do komentarza

Nie macie nawet takiego złom lapka/kompa jak ja i 4zł na gejpasa, żeby pograć w Starfielda na średnich? Serio- myślałem że obejdę się smakiem, bo nawet na minimalne się nie łapię według danych, a gra działa. A że wygląda momentami tak sobie? To nic, ważne, że za 2 puszki Tigera na promocji ogrywam sobie ten tytuł. I świetnie się bawię, bo nawet BG3 poszedł w odstawkę.

Photo_2023-09-13-160236.png

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, SnoD napisał:

Nie ogarniam, że nagle w przypadku statycznego Starfielda 30 fps to jakiś wielki problem na konsolach ;)

Si. 

Za czasów PS4/One te 30 klatek i mniej mieliśmy w naszym konsolowym DNA. Dziś po dwóch latach, gdzie 95% dużych gier ma chociażby wybór trybu, lock na 30 boli. 

Po kilku godzinach oczy mi się już przyzwyczaiły, ale ciągle czuć szarpanie i odbiór całości niestety na tym cierpi. 

I co by ci developer nie nagadał, to fakty są takie gra, że gra z gorszymi teksturami, ale w 60 wygląda lepiej w ruchu. Rzucę na przykład AC Vallhala albo FH5. 

Chyba, że mamy do czynienia z produkcją jak Plague Tale, gdzie rozgrywka jest bardzo powolna,  nie strzela się przy użyciu celownika wtedy jeszcze idzie, to zaakceptować. 

Moje pytanie brzmi dlaczego ta gra jest w 30? 

Widziałem ładniejsze, bardziej zaawansowane cross geny. 

 

Odnośnik do komentarza



Chyba nigdy wcześniej nie widziałem takiej ilości pomyj wylewanych na jakiś tytuł i strasznie mnie to w(pipi)ia, bo gra absolutnie nie zaśłużyła na takie traktowanie.

Bo to ex MS który dodatkowo odniósł sukces komercyjny i z(pipi)y muszą sobie poużywać, typowe zachowanie toksycznych fanboi.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...