Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też właśnie ukończyłem, zajebisty quest.  I jak nie przepadam za audiologami to tutaj z przyjemnością ich słucham. Miałem chyba 11 poziom jak robiłem to zadanie, jak wygląda w tej grze kwestia poziomu przeciwników, jest skalowanie czy na sztywno? Byli tam goście na 30 albo 38, trochę dłużej to potrwało, ale padli. Co do kombinezonu to wydaje mi się, że na tym etapie mam już chyba trochę lepsze, ale muszę sprawdzić.

 

Przed Mantis jeszcze zrobiłem 1 zadanie dla Gwardii, ten klimacik :banderas:

 

 

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, ASX napisał:

kurcze, czyli wystarczy nie przeczytać jakieś randomowej notatki i można przegapić dobry quest.  Coraz bardziej mi się podoba ten Starfield 

 

Te notatki są charakterystyczne, to nie jest kartka papieru tylko tak jakby taki dzienniczek elektroniczny.

 

Co do Mantis, no to z Razorleaf, to sobie można eksplorować kosmos, dołożyłem 4 kontenery ładunkowe i z ładownością 1900 to już niczego nie będę musiał zostawiać. No i koniec z bieganiem z obciążeniem 400-500 :)

Odnośnik do komentarza

Ja po zmarnowaniu czasu na zrobienie porządku z ekwipunkiem i ładowniami dwóch statków nie zbieram póki co nic poza ammo, apteczkami i lepszymi spluwami.  Sprzedałem co droższe rzeczy, reszta do skrzyni w Loży, która też czeka na opylenie. Kasy mam 120k póki co, a i tak nie mam na co jej wydawać, bo wszystko co potrzebne leci z lootu. Dwa razy tylko ammo dokupiłem gdzieś w 5 godzinie grania. A teraz mam jej wystarczająco. 

 

@SnoD gdzie do kadłuba Razorleafa doczepiłeś ładownie? 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, PiotrekP napisał:

Ja po zmarnowaniu czasu na zrobienie porządku z ekwipunkiem i ładowniami dwóch statków nie zbieram póki co nic poza ammo, apteczkami i lepszymi spluwami.  Sprzedałem co droższe rzeczy, reszta do skrzyni w Loży, która też czeka na opylenie. Kasy mam 120k póki co, a i tak nie mam na co jej wydawać, bo wszystko co potrzebne leci z lootu. Dwa razy tylko ammo dokupiłem gdzieś w 5 godzinie grania. A teraz mam jej wystarczająco. 

 

@SnoD gdzie do kadłuba Razorleafa doczepiłeś ładownie? 

 

Nad i pod skrzydłami jest miejsce, mogę później zdjęcie zrobić.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj przepadlem w Neonie, miałem tylko frakcje robić ale kilka zadań się pojawiło 

Spoiler

Praca na linii przy produkcji Aurory czy wojny gangów 

Gdy pojawiła się możliwość to poleciałem z Sarą na Kasjopeje w jej sprawie, więc liczę chociaż na palcówkę.

 

Narazie odpuściłem budowanie statków, raczej zbieram na jakiś inny po prostu.

Tak samo wydobywanie surowców mnie przerasta (już nie wspominam że brakuje części do budowy). Niby gdzieś postawiłem placówkę, zasilanie i maszynę do wydobycia Żelaza. To automatycznie będzie wpadać czy to trzeba latać i zbierać?

 

Ale fajnie że gra nie zmusza do tych czynności i można skupić się na czymś innym 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Soul napisał:

 

Mała pomyłka, IMO kontrast dostał Buffa ale daje jest ściera, fałszywy alarm przepraszam;)

 

Bardzo wiele zależy od lokacji. Czasem jest przegenialny kontrast i czerń, a za chwilę wchodzisz do jakiegoś pomieszczenia i sciera. 

Gdyby nie możliwości ustawień obrazu w oledziku bożym, to by był niezły kibel. 

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, drozdu7 napisał:

Niby gdzieś postawiłem placówkę, zasilanie i maszynę do wydobycia Żelaza. To automatycznie będzie wpadać czy to trzeba latać i zbierać?

Menu placówki, a raczej ludzi do nie przypisanych i chyba jej lokalizacji masz w menu statku. 

Surowce jak masz odpowiedni kontener w placówce - przerzucarz bezpośrednio na statek.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...