Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, dee napisał:

Dokładnie Enhanced, najłatwiej znaleźć ich można na Nowej Atlantydzie w dzielnicy handlowej. Można zmienić nie tylko fryzurę, ale każdy element wyglądu.

 

Najłatwiej ich znaleźć w tym ośrodku wczasowym Paradiso, są naprzeciwko budynku głównego 20 sekund spacerku od lądowiska.

Odnośnik do komentarza

Ja musiałem tutaj sięgnąć po kartkę i długopis. :D Zapisane mam gdzie są jakie części do statku, które mnie interesują oraz niektóre miejscówki. Nie pamiętam kiedy ostatnio czegoś takiego potrzebowałem. 

 

No i wczoraj kolejny bug, który dopiero po piątym reloadzie się naprawił. Ta babka od Red Mile stała w miejscu i pomimo znacznika nie było na niej reakcji, przez co akcja stała w miejscu. 

Odnośnik do komentarza

Czemu Frontier jest tak chujowym statkiem? Co robię źle, że mnie takie trzy statki zabijają szybko, a mają po 10-12 lvl, a ja 20 lvl? Mam takie zadanie, które musze je rozwalić. Osłona frontiera to jakieś 500, kupiłem wszystkie ulepszacze jakie były dostępne, a rozwalają mnie jak szmatę? Gram na very hard i chuj, nie wiem, co jest źle?

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Faka napisał:

Czemu Frontier jest tak chujowym statkiem? Co robię źle, że mnie takie trzy statki zabijają szybko, a mają po 10-12 lvl, a ja 20 lvl? Mam takie zadanie, które musze je rozwalić. Osłona frontiera to jakieś 500, kupiłem wszystkie ulepszacze jakie były dostępne, a rozwalają mnie jak szmatę? Gram na very hard i chuj, nie wiem, co jest źle?

 

Ja mam też cały czas frontiera, 0 upgradeów i właśnie wczoraj miałem w misji dwie potyczki 1vs3. Ja level 18, oni między 10-20, tylko że na hard. No trochę się nawkurwiałem, ale poszło w końcu. Przede wszystkim nie dać się złapać na starcie jak lecą z naprzeciwka, wyminąć się, manewrować, góra dół beczki przyspieszenie itd. Wtedy jak juz ominiesz ten pierwszy ostrzał to złapać jednego, wleciec za niego i jak najszybciej próbować ubić, ale jak już ci pozostali wchodzą Ci na plecy i masz info o locku na Tobie to odpuścić, dopalacze i ucieczka, żeby im się z locka urwać. Potem znowu szybko zbliżyć się do tego nadpoczętego i dobić. Jak zostanie 2 tak samo, najpierw jeden, potem drugi, a na końcu 1vs1 to już łatwo, bo cały czas mu na ogonie siedzisz i raz dwa po nim. 

Ważne, żeby oszczędzać dopalacz na momenty jak masz info, że się na Tobie lockują i zabrać całą moc z grawitacji i dać na lasery, żeby jak najszybciej osłony niszczyć, a po osłonach ładujesz dalej z laserów + rakiety+balistyczne.

Co do strzelania z tym przybliżeniem i wybieraniem części, w które chcesz strzelać to polecam używać dopiero jak jest 1vs1, bo jak jest jeszcze inny to w tym trybie celowania na szybkości Cię rozwali.

No i wypada mieć kilka części do naprawy kadłuba.

Edytowane przez tjery
Odnośnik do komentarza
W ogóle walka w kosmosie jest źle zbalansowana na tym very hard, powinni coś ogarnąć ten temat, bo jest ciężko. 
Nie jest źle zbalansowana, tylko masz za słaby statek. Zainwestuj w coś potężniejszego i zobaczysz różnicę. Sam gram na v.hard i dopiero po wymaksowaniu swojego Star Eagle, radzę sobie bardzo dobrze i leje wszystkich. Wcześniej latałem Mantisem i było w opór ciężko, już nie wspomnę o tym dziadostwie z początku gry.
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, KOMARZYSKO napisał:
22 minuty temu, Faka napisał:
W ogóle walka w kosmosie jest źle zbalansowana na tym very hard, powinni coś ogarnąć ten temat, bo jest ciężko. 

Nie jest źle zbalansowana, tylko masz za słaby statek. Zainwestuj w coś potężniejszego i zobaczysz różnicę. Sam gram na v.hard i dopiero po wymaksowaniu swojego Star Eagle, radzę sobie bardzo dobrze i leje wszystkich. Wcześniej latałem Mantisem i było w opór ciężko, już nie wspomnę o tym dziadostwie z początku gry.

 

Skąd tego Razora wziąłeś? Jakieś zadanie było z nim? 

Odnośnik do komentarza
17 godzin temu, SnoD napisał:

 

Nie myślałem nawet, że Frontiera da się tak dopakować, jakie masz perki związane z budową statków?

Budowa statkow na maksa,pilotowanie też na 4 poziom wbite. 

@Dahil No właśnie niby mam najlepszy naped grawitonowy dajacy 30 ciagu a obleciałem wszystkich znanych mi sprzedawców i stocznie. Dlatego pytałem bo może gdzieś z postępem fabuły dostajemy coś lepszego.A rozbierać statek żeby zwiększyć zasięg to mi zbyt żal robić najwyżej będę ogladał loadingi trochę częściej XD

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam że własne lądowisko z konsolą. Jednak z tego co się orientuje to niektóre części są dostępne wyłącznie u pewnych sprzedawców. Do tego zablokowane są poziomem postaci i dodatkowo schowane za wybranymi umiejętnościami.

W Czerwonej Mili jest technik który ma duży wybór, w tym osłaniane ładownie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z żoną na miodowym miesiącu :wub:
4ef8b7f3-e9f3-4675-bf5d-5e598e6862e3-min.thumb.png.3a3ded26d5cd9a910ef1146851037ca9.png

Mam troszkę obawy, czy podołam, po tym, jak podekscytowana gestykulowała, widząc tego bonera :leo:
743e2813-9565-4044-8cde-27dfd46345d4-min.thumb.png.413f2de601a285f6d0faa2c95b97e852.png

Kurde, ale Bethesda w temacie seksu z towarzyszami to dalej sto lat za :shieeet::shieeet:, już nawet nie wymagam poziomu CDPR, ale chociażby BioWare...
A tu zupełnie nic - kładziesz się spać, wstajesz, na łóżku chwilę jeszcze śpi towarzyszka, po czym wstaje, rzucając jeden z tekstów typu "ależ to było szalone, następnym razem spróbujmy bez jetpacków" :reggie:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...