Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem niecałe 10 godzin i bardzo mi się podoba, chociaż robię głównie misje poboczne. Póki co mało eksploruję i korzystam z szybkiej podróży. Na plus strzelanie, jest dobrze i można poszaleć z wykorzystaniem odrzutowego plecaka. Gram na zmianę na XSX i laptopie w U, cross-save działa bez problemów. Trochę szybko zapychające się ekwipunek przez co szybko kończy się tlen ale dodaje to realizmu.

Odnośnik do komentarza

Strzeliło 40h, zrobione misje gwardii, praktycznie cały główny wątek, kilka pobocznych i to chyba będzie na tyle. Gierka dobra, z początku nawet bardzo, ale jednak ten schemat szybka podróż, lądowanie, 200-400m z buta po dość pustej planecie do celu,  misja (najczęściej strzelanie) i znowu szybka podróż tym razem ze skokiem grawitacyjnym, jest zbyt widoczny i trochę męczący. 

 

Gierka ma swoje momenty (widoki nieba, statki, stacje kosmiczne, muza, bardzo dobry gunplay) ale jednak trochę zabrakło, aby mocniej mnie zassało. Skyrim zrobił jednak dużo większe wrażenie. 
 

Co polecacie jeszcze oprócz misji gwardii i głównego wątku? Może jeszcze z 10h poszlajam się w gwiazdach. 

Quest Mantisa jak coś ma zrobiony, a budowy baz czy „tuning” statków mnie nie interesuje.  

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, balon napisał:

Gierka dobra, z początku nawet bardzo, ale jednak ten schemat szybka podróż, lądowanie, 200-400m z buta po dość pustej planecie do celu,  misja (najczęściej strzelanie) i znowu szybka podróż tym razem ze skokiem grawitacyjnym, jest zbyt widoczny i trochę męczący. 

 

dokładnie, mega męczący schemat. Niech mi dawają tego klasycznego elder scrolla.

Odnośnik do komentarza

Wątek Ryujin o ile sam w sobie ma kilka ciekawych zwrotów, tak sam gameplay zadań to gówno obesrane... zwłaszcza ostatnia misja.

Może jak kiedyś poprawią nieco skradanie to będę mógł z czystym sumieniem polecić ten poboczny wątek. W obecnej formie to jest dramat, najgorsza misja skradankowa jaką widziałem w grach xd. 

Nagroda za przebrnięcie przez to była wątpliwa. Zdecydowanie najsłabszy element gry.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Dalhi napisał:

Wątek Ryujin o ile sam w sobie ma kilka ciekawych zwrotów, tak sam gameplay zadań to gówno obesrane... zwłaszcza ostatnia misja.

Może jak kiedyś poprawią nieco skradanie to będę mógł z czystym sumieniem polecić ten poboczny wątek. W obecnej formie to jest dramat, najgorsza misja skradankowa jaką widziałem w grach xd. 

Nagroda za przebrnięcie przez to była wątpliwa. Zdecydowanie najsłabszy element gry.

Dlatego ja postawiłem na rozwiązanie siłowe. Ogólnie frakcje mają naprawdę fajne misje. Ryujin skończony, są jakieś fajne nagrody za zrobienie innych frakcji?

Najlepiej to przydałoby mi się jakiś nowy statek zdobyć. 

Edytowane przez KamilM
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, ASX napisał:

Ja polecam wątek Karmazynowej Floty, świetny klimat i fajna perspektywa móc pograć po stronie tych złych

No właśnie już gdzieś czytałem, że z frakcji to Gwardia i Karmazynowa Flota są naj. Chyba przejdę sobie jeszcze tę frakcję i zawieszę skafander na kołku :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, balon napisał:

Tak, tak ale tutaj mi chyba ostatnia misja została z tego co czuję, więc to już formalność. 

Mały spoiler:

Spoiler

Możesz ją śmiało robić ( tylko polecam nie brać ze sobą granatnika). Sama gra po jej skończeniu powie Ci, co trzeba zrobić, żeby ją zakończyć.

 

Odnośnik do komentarza

Przyznam się, że pierwszy raz od czasu Skyrima musiałem użyć kodów w grze. Tylko po to, żeby dodać surowce do wytworzenia części do broni, żeby nabić pasek postępu ilości ich wytwarzania. Co z tego, że zrobiłem ich o wiele więcej wcześniej, jak przez te durne blokady ich nie zaliczyło. Serio, to jest tak wkurwiające, że głowa mała. 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem główny wątek i takie "meh" to było. Z jednej strony czego się po beth spodziewać, z drugiej albo nie potrafią, albo nie chcą się rozwijać. Cytat z recki CDA "Bethesda już tak ma" to nie usprawiedliwienie. Od Skyrima minęło 12 lat, a premiera Starfielda też była przekładana kilka razy.

 

I tu mam problem, bo w grę jeszcze pogram, a 44zł jakie zapłaciłem za te kilkadziesiąt godzin będzie bardzo dobrym dilem. Przyjemne strzelanie, trochę czasu na budowie statków, kilka fajnie zrobionych miejscówek i znacznie więcej robionych kopiuj-wklej. Cała reszta średnia, albo nieprzemyślana- interfejs i postęp wyzwań atrybutów. 

No i zapomniałbym o dwóch rzeczach: brak map w miastach i wszechobecnych loadingach. Ale o tym napisano tutaj już wystarczająco dużo.

Edytowane przez PiotrekP
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...