Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie/czym  leczyć dolegliwości? Wróciłem do gry i mam okaleczenie cały czas i wszędzie.
Odpowiedź brzmi: nigdzie i niczym. Po prostu nakładane statusy są na tyle nieszkodliwe, że można sobie nie zawracać nimi głowy. W wydaniu starfieldowym kompletnie niepotrzebna mechanika, nie tylko z resztą ona jedna. Placówki np również całkowicie zbędne.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, ASX napisał:

Mnie tylko wkurzało jako moja postać się przeziębiła i co chwilę kaszlała. 

Zwichnięcie  też lepiej leczyć, bo zmniejszają one udźwig, a w Starfieldzie jak to w grze Bethesdy, szybko zbiera się tyle rzeczy że niemal cały czas balansuje się na granicy udźwigu. 

Udźwig to zdecydowanie najwazniejszy perk w każdej grze Betshesdy (albo mod na jego usunięcie :)).

Odnośnik do komentarza

 

mapy w miastach na pewno się przydadzą bo po kilkudziesieciu godzinach wciąż nie do końca ogarniam co gdzie jest. No i czekam co wymyślą w kwestii podróżowania, gdyby pojawiła się możliwość swobodnego podróżowania między planetami w jednym układzie, zamiast ekranów wczytywania lub gdyby dodali jakiś pojazd do eksplorowania planet to wyeliminowywałoby to dla mnie jedne z największych wad Starfielda. 

Odnośnik do komentarza

No to też prawda, brakuje na mapie jakiegoś oznaczania kluczowych lokacji i tworzenia własnych landmarkow.

Teraz jak chcesz wrócić np. do Akilli to trzeba zapamiętać w jakim układzie i na jakiej planecie znajduje się to miasto, albo odpalić questa który rozgrywa się w tej lokacji. Bo mapa galaktyki jest tak beznadziejna że nic tam nie ma.

  • Plusik 1
  • This 1
Odnośnik do komentarza
 
mapy w miastach na pewno się przydadzą bo po kilkudziesieciu godzinach wciąż nie do końca ogarniam co gdzie jest. No i czekam co wymyślą w kwestii podróżowania, gdyby pojawiła się możliwość swobodnego podróżowania między planetami w jednym układzie, zamiast ekranów wczytywania lub gdyby dodali jakiś pojazd do eksplorowania planet to wyeliminowywałoby to dla mnie jedne z największych wad Starfielda. 

Obstawiam, hehe, dodatkowy teleport ;)
Odnośnik do komentarza
39 minut temu, messer88 napisał:

Włączyłem ostatnio na kilka godzin, coś tam jest fajnego - design "kosmiczny", postacie pewnie też ok narazie Sarah poznałem. Ale jak oni to reklamowali jako gra o eksploracji kosmosu to ja nie mam pytań xd eksploracja menusów i wyboru lokacji i fast travel. 

Niedługo będzie mapka lokacji przynajmniej :D. Ja tam czekam na DLC, ale studź oczekiwania, gameplay loop jest jaki jest. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Czoperrr napisał:

Gram sobie w tego Starfielda powoli i naszło mnie jedno pytanie. Dlaczego w przyszłości musimy przemieszczać się między galaktykami ogromnym statkiem kosmicznym tylko po to by dojść do gościa i z nim pogadać zamiast po prostu użyć czegoś w rodzaju telefonu? :kekw:

Już była taka dyskusja przy premierze i ktoś przekonywał, że fizyka nie pozwala na tak daleki transfer sygnału xD Nie wiem, jakieś maszty 5G co dwie planety na bank by Orange założyło.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bzduras napisał:

Już była taka dyskusja przy premierze i ktoś przekonywał, że fizyka nie pozwala na tak daleki transfer sygnału xD Nie wiem, jakieś maszty 5G co dwie planety na bank by Orange założyło.

Gildia Kosmicznych Złomiarzy wszystkie te maszty rozłożyło, sprzedało i przepiło. Toż to oczywistość, Bethesda dba o realizm.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...