Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tę elitkę 2, ale jakoś tak się złożyło, że za bardzo nie korzystałem i leżał w futerale. Wczoraj wziąłem, bo w końcu trafiła się gra, w której przydatne są łopatki. Jedna z nich nie zawsze łapie kliknięcie :nosacz2: Moj dziadek by powiedział - "Ehhhh ten los dzieciaku!". Da się jakoś wycyganić nowego czy jebanko z serwisem i liczenie, że nie odeślą refurba?

Odnośnik do komentarza
On 5/26/2022 at 12:57 PM, 20inchDT said:

niedługo wychodzi wersja ultimate tego 8bit. ma kształty i rozłożenie galek jak w xboxowym

No właśnie, ten, o którego pyta @BRY@N ma sens bo jest padem idealnym do gier 2D, bijatyk i innych, w których standardowy pad radzi sobie gorzej. Sam nad nim się zastanawiam, mam 8bit do Pro do PC i telefonu i sprawdza się wyśmienicie, a to jest ta sama konstrukcja. 

@Dave Czezky będziesz miał te pady w asortymencie? Poprzedniego 8bitdo u Ciebie kupiłem. 

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Czoperrr napisał:

No właśnie, ten, o którego pyta @BRY@N ma sens bo jest padem idealnym do gier 2D, bijatyk i innych, w których standardowy pad radzi sobie gorzej. Sam nad nim się zastanawiam, mam 8bit do Pro do PC i telefonu i sprawdza się wyśmienicie, a to jest ta sama konstrukcja. 

@Dave Czezky będziesz miał te pady w asortymencie? Poprzedniego 8bitdo u Ciebie kupiłem. 

moge miec, ale kupi ktos na kablu?

Odnośnik do komentarza

Paczka dotarła także mogę się podzielić pierwszymi wrażeniami. 

_20220606_210209.thumb.JPG.96592d8b589665d35c6c8f3eae2b08a6.JPG

 

Oglądając zdjęcia w internecie myślałem że pad będzie trochę mniejszy a faktycznie rozumiem jest podobny do DS4, tylko niestety ma trochę gorszą ergonomię która na początku trochę przeszkadza, jednak po dłuższy graniu nie jest to aż tak odczuwalne. Plastik z którego jest wykonany jest dobrej jakości. Pad przez to że jest na kablu jest bardzo lekki, tym bardziej jest to odczuwalne jeśli tyle czasu grało się padami które są dodatkowo obciążone akumulatorem/bateriami. 

Na pierwszy ogień poszło Sekiro i wrażenia raczej pozytywne, chociaż przy dłuższym graniu nie wiem czy nie zmienił bym ustawienia LB/RB z LT/LB bo jednak te pierwsze są trochę wąskie. 

Dłużej pograłem w Hadesa i tutaj też było ok tym bardziej że po dłuższym używaniu dłonie już się przyzwyczaiły do nowego kształtu. Jedyne co mnie trochę drażni to te dodatkowe przyciski od spodu, które czasami można niechcący wcisnąć. Na szczęście nie są one domyślnie do niczego przypisane. 

Co najważniejsze, czyli to co było przyczyną zakupu pada, głośność przycisków i krzyżaka jest dużo lepsza niż w padach od XSX. Myślę że można ją porównać do XSX. 

W sumie z chęcią przetestował bym tą wersję Ultimate od nich bo wygląda na zdjęciu, że ergonomia jest lepsza. 

Podsumowując zakup uważam za udany:thumbsup:

Edytowane przez BRY@N
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mnie denerwuje to, że każdy kontroler 3rd party oprócz SCUFa jest na kablu? Człowiek chciałby sobie kupić jakąś alternatywkę, ale wszystko odpada w przedbiegach, bo nie chcę cofać się do czasów PS2 i siedzieć na smyczy.

Odnośnik do komentarza

Nie tylko ciebie, ja też nie wyobrażam sobie powrotu do grania na kablu, w moich warunkach byłoby to też niemożliwe bo siedzę dosyć daleko od TV i konsoli. Swoją drogą wprowadzenie bezprzewodowych kontrolerów to  jedna z najbardziej niedocenionych zasług 7 generacji konsol.

  • Plusik 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...