Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.04.2022 o 16:30, balon napisał:

No ja też niestety muszę trochę ponarzekać. Prawy bumper mi się lekko zacina. Żaden pad, na żadnej konsoli po 1,5 roku nie miał u mnie defektów, nawet mityczne gumki na ps4 mi nie zeszły po takim czasie. 
 

 

 

W dniu 9.04.2022 o 16:37, Bigby napisał:

A właśnie, prawy bumper od samego początku mi się zacinał. W pewnym momencie nawet kompletnie zapadał i nie chciał odbić. Chyba się wyrobił, bo teraz znacznie rzadziej się to dzieje.

 

Odkopuje bo zacząłem mieć podobny problem, ale z Elite Series 2. Prawy bumper działał kiedy chciał i musiałem naprawdę mocno nacisnąć żeby zarejestrowało.

 

Naprawiłem to jednak sam, a fix jest prosty.

 

Trzeba rozebrać górny faceplate, najlepiej dobrać się do tego jakimiś otwierakiem do drobnej elektroniki np. telefonów. Zacząć podważać od strony triggera.

 

Jak to zrobicie i znajdziecie mechanizm bumera, to wystarczy jego przeczyścić alkoholem izopropylowym w sprayu. Ja nie mialem takiej rzeczy pod ręką ale za to pomógł klasyczny WD 40.

 

Potem wystarczy poklikać parę razy i powinno zaskoczyć. Najprawdopodobniej dostaje się tam między dystansem a modułem przycisku jakiś brud/kurz/pot i przestaje przycisk dobrze kontaktować.

 

Nie wiem czy tak samo są skonstruowane bumpery w zwykłych padach do Series S|X ale na pewno pomoże w przypadku "bezawaryjnego" Elite 2.

 

 

 

 

IMG_0407.jpeg

Odnośnik do komentarza

Potrzebuję pomocy w wyborze pada. Te standardowe od majkrosoftu to taka padaka, że już słów mi brakuje i nie chce tego więcej. Mam dwa i każdy reklamowany po dwa razy. Za każdym razem psuł się albo RB albo A. Za każdym razem wymieniali na nowy, a jak chciałem zwrot kasy to nie dali takiej możliwości. Teraz już jest po gwarancji i jakby pady się dogadały znowu awaria w jednym RB, a w drugim A. Zastanawiałem się nad nowym i z jednego zrobić dawce, żeby naprawiać pozostałe. Byłem też dzisiaj w sklepie i już miałem w rękach Elite, ale zrezygnowałem. Najlepsze, że w Media expert nie chcieli mi otworzyć pudełka żeby to to pomacać... Przejrzałem temat, ale nie znalazłem konkretnych informacji który najlepszy. Szukam też info w sieci ale trudno wyczytać coś wiarygodnego. Zainwestować w Elite czy szukać innego? Zależy mi żeby był wireless i nie klikał tak głośno jak te od M$. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dostałem elite na święta, dziewczyna ino nie ogarnęła, że są dodatki, więc zakupiłem w allie za 15 zł łopatki i pasują idealnie. Jak ktoś myśli o elite ale etui czy ładowarka jest mu zbędna, to core jest spoko opcja, bo resztę dodatków kupi się za grosze u chińczyka.

c0e9cc3bcee9c1517a2d95d5b3f17ffb.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...