Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

Ja o mojego tak dbam, że go prawie w ogóle nie używam xd Mój brachol, który dostał na urodziny swój tak samo. W sumie taka pierdoła ale zapytam z ciekawości - też mieliście jedną parę analogów w swoich nówkach takie jakby przetarte? Jak pierwszy raz to zobaczyłem, pomyślałem że jakąś używkę dostałem a to ze sklepu m$ przyszło :xboss:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie żebym miał coś przeciwko pomysłowi haptyki w padach MS, ale Elite głównie jest używany w grach sieciowych, gdzie ludzie zazwyczaj właśnie i tak to gaszą w cholerę, a przynajmniej powinni. Ważniejsza byłaby właśnie większa niezawodność i jakość wykonania na tą chwilę a nie duperele.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem trochę jednej rzeczy, pady Elitę zawsze były opóźnione pod względem konstrukcji do aktualnego pada od Xbox. 

 

Pad Elite 1 wyszedł w 2015. W 2016 wyszedł Xbox One S z odświeżonymi padami. Elite 2 z konstrukcją pada XOS wyszedł dopiero w 2019. A już rok później mamy XSX z kolejną wersją padów. Zaraz minie 2 lata od premiery nowych konsol, a Elitę dalej będzie generację do tyłu.

 

Niby niewiele to zmienia, bo aktualne pady nie mają aż tak dużo zmian, pady Elite też się dużo różnią w porównaniu do standardowych, no ale jednak fakt jest faktem, że bazują na starszej konstrukcji.

Odnośnik do komentarza

I mnie wczoraj dopadła klątwa przyklejającego się triggera, ale że jestem niecierpliwy, a gwarancja na pada już chyba dawno się skończyła to wziąłem sprawy w swoje ręce. Wystarczy otwierakiem zdjąć ten plastik na gripie pada (ciężko schodzi skubany) i wyczyścić miejsce styku triggera z obudową, odbija chyba nawet lepiej niż na premierę. Łącznie jakieś 10 minut zabawy, z czego 7 to delikatne podważanie obudowy żeby nie połamać zaczepów.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pad ładny, ale nie rozumiem podejścia Xboxa do designu i kolorystyki akcesoriów. Pad czarny, biały, albo czarno biały. Konsola i słuchawki czarne z zielonymi elementami, no gryzie sie to, a ja lubie mieć "równą" kolorystykę :D 

Ostatnio myślałem o drugim padzie i stwierdziłem, że może Elite. Po przeczytaniu opinii mi trochę zajawa przeszła 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...