Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.01.2022 o 13:37, Elitesse napisał:

Jeżeli kogoś interesuje zakup dodatkowego pada to na allegro media markt oferuje jeszcze kilka sztuk oryginalnego podstawowego pada do xboxów za 229 zł. Sam kupiłem jednego:

https://allegro.pl/oferta/kontroler-bezprzewodowy-microsoft-xbox-series-one-10162271520

 

W związku z tym mam pytanie o zakup akumulatorków i ładowarki. Warto wchodzić w ten temat? Co kupić a czego unikać? Obecnie gram na akumulatorach eneloop 2500 i 1900 mha i jest ok. Jak się jedna para wyładuje, to wrzucam drugą i tak na zmianę. Przy drugim padzie, który będzie sporadycznie używany, może być problemowe jednoczesne ładowanie i granie. Rozwiązaniem jest zakup nowych akumulatorków ale zastanawiam się nad zakupem tych dedykowanych do padów od xboxa. Warto?

 

Ever Active NC 1000 plus i enelupki. 

Jeśli pad używany okazjonalnie gdy przyjedzie szwagier z flaszką, to zwykłe bateryjki, bo te nie wymagają "opieki" i nie ulegną rozładowaniu po dłuższym czasie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 11.02.2022 o 08:37, BRY@N napisał:

Jeszcze jedno pytanie, chociaż pewnie wyjdę na marudę :nosacz3:

 

Czy wszystkie pady od one i series tak brzęczą/świerszczą?

Niestety, są bardzo głośne i skrzypiące. To klikanie d-pada xddd

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

U mnie kilkumiesięczny nowy biały pad z share nie wytrzymał intensywności grania w pinball fx3 (polecam btw, podstawka za darmo), konkretnie padł LT. To moja druga dopiero awaria pada na przestrzeni kilkunastu lat grania, pomijając zużywające się gałki za czasów 360. Na szczęście serwis działa spoko, w tydzień mam już nowego pada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...