Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
47 minut temu, Figaro napisał:

pytanko, jak wy gracie tym padem w nocy przy śpiącej ukochanej? Przecież te głośne przyciski czy gałka to absurd xd

 

Jak ktoś zap**** cały dzień jak normalny człowiek to go taka pierdoła nie ma prawa obudzić. Słyszysz to głównie dlatego, że sama konsola jest pewnie bezgłośna.

Odnośnik do komentarza

Ja przymykam oko na wszystki wady jak glosne przyciski czy dpad, ale dla mnie pad zwyczajnie jest mega niewygodny. Do dualsense to lata świetlne. Bardzo często boli mnie prawa ręka pod palcem serdecznym po graniu. Bumpery względem tiggerow tez tragicznie rozlokowane. Więcej gier by mogło korzystać z wibrujących tiggerow bo póki co tylko w forzie to odczułem a fajny bajer.

Odnośnik do komentarza

Co do głośności to faktycznie klikanie guzików mogłoby być cichsze, chociaż ani mnie ani żonie to nie przeszkadza. A gdyby nie narzekania na forum, to pewnie nawet nie zdawalbym sobie z tego sprawy.

 

Co do ergonomii to moim zdaniem jest on równie wygodny co poprzedni pas, czyli bardzo wygodnym. No, ale nie jestem wyczulony na tym punkcie i gra mi się przyjemnie zarówno na padach od Xboxa, wszelakich dualshockach jak i switchu.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, iluck85 napisał:

Pad od x czołówka, ale mam dwa ALE. Brakuje mi kolorów ABXY jak było w padzie od 360 i brakuje mi miękkości tych przycisków- takie jaki maja przyciski u Sony. 

 

Do tych twardych buttonów też myślałem, że się nie przyzwyczaję bo na DualShockach i Pro Controllerze od Switcha są fajne właśnie takie mięciutkie ale jednak zapominasz o tym jak zaczynasz grać.

Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Figaro napisał:

pytanko, jak wy gracie tym padem w nocy przy śpiącej ukochanej? Przecież te głośne przyciski czy gałka to absurd xd

Mam oddzielny pokój, żonka śpi smacznie w drugim. 

Bardziej przeszkadzają jej w nocy moje czasem głośne krzyki, komentarze lub jak polecą jakieś bluzgi jak się wqrwię. 

Dodatkowo często też zakładam słuchawki, a z tym to różnie bywa bo niby wtedy dźwięk jej nie przeszkadza, ale znów ja mam tak że gdy mam słuchawki to głośniej gadam... :D 

Ale fakt jest taki że pady od X'a są naprawdę głośne. 

Co zaś tyczy się awaryjności to ja jeszcze nigdy w życiu nie reklamowałem żadnego pada. Ani od Xboxa, ani od Plejki. 

Owszem ostatnio jak kupiłem XSX w padzie zacinał się przycisk A. Ale że miałem 2 pady to jakoś długo mi z chodziło by odesłać go na gwarę i o dziwo przycisk się wyrobił i działa bez problemu do dziś. 

W PS5 także żadnych driftow nie uświadczyłem, a ludzie także na nie narzekają. A dodam że dziennie gram średnio 4-5h minimum, a często to nawet między 8 a 10h potrafię przysiąść. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...