Skocz do zawartości

Pad do Xbox Series X i S


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, 20inchDT napisał:

:usmiech:

W tym 8bitdo ta ergonomia jest trochę gorsza bo według mnie za dużo miejsca zrobili na przyciski i przez to chwyty są krótsze niż w DS4. Jakby to poprawili to by było super. 

@Czoperrr w którym miejscu on się wypina? 

 

Też bym wolał bezprzewodowy ale co zrobić jak nie ma takiej opcji :dunno:

Jak szukałem rozwiązań to są jakieś dzyndzle pod USB i wtedy można grać też na DS4 ale mała dostępność u nas. 

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, BRY@N said:

W tym 8bitdo ta ergonomia jest trochę gorsza bo według mnie za dużo miejsca zrobili na przyciski i przez to chwyty są krótsze niż w DS4. Jakby to poprawili to by było super. 

@Czoperrr w którym miejscu on się wypina? 

 

Też bym wolał bezprzewodowy ale co zrobić jak nie ma takiej opcji :dunno:

Jak szukałem rozwiązań to są jakieś dzyndzle pod USB i wtedy można grać też na DS4 ale mała dostępność u nas. 

image.thumb.png.5208545cb7e919ffe4d97b39591e6ca8.png

 

Ta złączka powinna się rozpinać jak w padzie z klasycznego xboxa OG.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzę wieczorem i dam znać:) 

 

Tak jeszcze z ciekawości czy pad przewodowy od X360 działa z XSX? 

 

@Czoperrrsprawdziłem to wypinanie kabla i na pewno szybciej się rozłączy niż by miało wyjść z USB ale czy wypnie się szybciej niż konsola zleci na podłogę tego nie zagwarantuję :D

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Kupiłem Elite 2 i powiem Wam że nie wydaje się dużo cichszy od zwykłego pada z series X nie za bardzo też ogarniam mapowania przycisków jak np w elden eing nie ma w ustawieniach gry tych dodatkowych przycisków. Wiem że można zrobić ogólną mapę z poziomu interfejsu konsoli ale jak np ustawić żeby pod oddzielnym przyciskiem można było zawołać konia?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Kaczi napisał:

nie za bardzo też ogarniam mapowania przycisków jak np w elden eing nie ma w ustawieniach gry tych dodatkowych przycisków

Wszystko ustawiasz w aplikacji Akcesoria Xbox na PC albo na konsoli, w samych grach nie ma absolutnie żadnej takiej opcji xd

3 minuty temu, Kaczi napisał:

Wiem że można zrobić ogólną mapę z poziomu interfejsu konsoli ale jak np ustawić żeby pod oddzielnym przyciskiem można było zawołać konia?

A to chyba wymaga naciśnięcia dwóch przycisków jak dobrze pamiętam, więc musisz sobie oba zmapować. Zasada jest taka, że masz cztery łopatki, pod każdą możesz przypisać dowolny przycisk z pada i zapisać sobie profil z takim ustawieniem. Profile są trzy i przełączasz się między nimi guziczkiem na padzie (w seriesowym służy za Share, w Elitce za wybrany profil pada). Włącz sobie apkę Akcesoria Xbox, podłącz pada i pogrzeb tam, a wszystko stanie się jasne.

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, Bzduras said:

Wszystko ustawiasz w aplikacji Akcesoria Xbox na PC albo na konsoli, w samych grach nie ma absolutnie żadnej takiej opcji xd

A to chyba wymaga naciśnięcia dwóch przycisków jak dobrze pamiętam, więc musisz sobie oba zmapować. Zasada jest taka, że masz cztery łopatki, pod każdą możesz przypisać dowolny przycisk z pada i zapisać sobie profil z takim ustawieniem. Profile są trzy i przełączasz się między nimi guziczkiem na padzie (w seriesowym służy za Share, w Elitce za wybrany profil pada). Włącz sobie apkę Akcesoria Xbox, podłącz pada i pogrzeb tam, a wszystko stanie się jasne.


Ja wiem że jest pod dwoma przyciskami, chciałem właśnie zrobić żeby było pod jedną z łopatek. 

Czy Elite 2 potrzebuje dongla żeby połączyć się z PC, posiadam wifi jak i bluetootha? 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Kaczi napisał:

Ja wiem że jest pod dwoma przyciskami, chciałem właśnie zrobić żeby było pod jedną z łopatek.

Jedna łopatka - jeden przycisk, nie da rady zmapować dwóch guziorów pod jedną łopatkę.

5 godzin temu, Kaczi napisał:

Czy Elite 2 potrzebuje dongla żeby połączyć się z PC, posiadam wifi jak i bluetootha?

Ma Bluetooth, żadne dongle niepotrzebne.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Udało mi się dorwać w rozsądnych pieniądzach coś takiego 

DSC_0960.thumb.JPG.01dea14dd359ab7def433f77c3587cde.JPG

Mimo opisu XOne działa też z series x. Podpiąłem pod USB, podłączyłem DS4 po kablu sparował i już można grać bezprzewodwo DS4 na XSX. 

Tak na szybko sprawdziłem tylko w Raymanie i działa ok nie czuć jakiegoś input laga. Potestuje wieczorem w Sekiro. 

Może się okazać że ma do sprzedania 8bitdo pro 2  :nosacz3:

 

Mały update 

Ogólnie pad śmiga dobrze na tym adapterze, nie ma problemów z ponownym parowaniem. Nie powoduje problemów z grą w coop, nie gryzie się z drugim oryginalnym padem. 

Ma jednak jedną sporą wadę nie widzi słuchawek wpiętych w pada :/. Dla mnie to spory minus i będę szukał może jest jakiś update który to naprawia. Jak ktoś nie używa w taki sposób słuchawek albo ma zestaw bezprzewodowy to taki adapter to całkiem fajna rzecz. 

 

 

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, ProstyHeker napisał:

Kolego @BRY@Njak to się dokładnie nazywa i ile kosztuje?

Poniżej linki ze strony producenta.

Ja mam coś takiego. Tylko ja kupiłem używany a nowy kosztuje w granicach 180zł.

https://www.brookaccessory.com/detail/03946072/ 

 

Ale jest też nowsza wersja, która ogrania też pady od PS5

https://www.brookaccessory.com/detail/59327520/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Niech mnie chuj, elite 2 wrocil i nie moj egzemplarz. Nie dosc, ze widac przetarcia na punktach obudowy przy triggerach, ktore stykaja sie z powierzchnia, to jeszcze prawa gałka ma jakiegos drifta jak sie wcisnie kierunek i nie wraca do 0 XDD. Kurwa chcialem od razu skladac kolejna wymianke, ale nie ma opcji. Co za chuje.

  • Smutny 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.