Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

3 hours ago, Paolo de Vesir said:

Ej mordki, mam dla Was zagadkę. Wypiszę listę gier Arkane oraz średnie ich gier na OC. Potem sprawdzimy sobie średnią Redfalla i spróbujemy wspólnymi siłami zrozumieć co się wydarzyło po drodze. ok? :) To jedziemy!

 

Dishonored - 78

Dishonored 2 - 87 :notbad: 

Dishonored: Death of the Outsider - 82

Prey - 81

Wolfenstein: Youngblood - 67 :sadkek:

Wolfenstein: Cyberpilot - 49

Deathloop - 88

Redfall - ? :) 

 

Jak widzicie pomijając pomoc przy Wolfensteinach to całkiem porządne, oryginalne studio. Deathloop powstały na zlecenie Sony to chyba ich najbardziej oryginalna gra, w dodatku oceniana najlepiej ze wszystkich. Kurcze, szkoda zaś, że Redfall zapowiada się miernie i najbardziej sztampowo jeśli chodzi o rozgrywkę. Nie jest to ani gra na zlecenie Sony, ani pomoc przy innym projekcie. Czyżby ktoś lub coś...:notsure:

 

Także powiedzcie mi proszę: co się spierdoliło po drodze, że uzdolnione studio wydaje chujnię? :) Z przyjemnością poczytam Wasze typy.

Odmety szalenstwa, kurwa ten Deathloop to juz samymi trailerami przed premiera mnie zmeczyl. Az dziwne ze to ma taka wysoka ocene, mialem wrazenie ze 3 dni po premierze gry nikt o tym juz nie pamietal.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dishonored miał oceny po 9/10 i był super ocenianą grą, musisz patrzeć na ocenę jakiegoś późniejszego portu gdzie ocena jest bardziej za "niewniesienie niczego nowego" niż dla gry. 

 

 

Co do porażki Redfalla to myślę, że wywiad, który wrzucałem, mówi prawie wszystko. Ta gra zaczęła być robiona, z wieloma problemami i przerostem ambicji nad możliwościami, na długo przed przejęciem przez Microsoft. Oczywiście to nie znaczy że Microsoft nie mógł potencjalnie jakoś ratować sytuacji.

 

Prawdopodobnie gdyby produkcja szła lepiej, to gra wyszłaby jeszcze na PS5 jak Deathloop, gra jak można się domyślać z wywiadów ze Smithem była robiona na PS5, ale ta wersja została zatrzymana. To było zapewne w momencie przejęcia, czyli wiosną 2021, gra była już wtedy w produkcji przez prawie 4 lata. Oficjalnie Microsoft zaprzecza, że cokolwiek anulował na PS5, ba, mówią że jeszcze wspierali bardziej niż przejęciem.


Ale głównie to sam Smith wzdycha, że próbując robić open world z podobnym gameplayem co wcześniej, porwali się z motyką na słońce.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
31 minut temu, ogqozo napisał:

Co do porażki Redfalla to myślę, że wywiad, który wrzucałem, mówi prawie wszystko. Ta gra zaczęła być robiona, z wieloma problemami i przerostem ambicji nad możliwościami, na długo przed przejęciem przez Microsoft. Oczywiście to nie znaczy że Microsoft nie mógł potencjalnie jakoś ratować sytuacji.

Co to za tłumaczenie o przeroście ambicji? Przecież to ten sam MS, który podobno restartował prace przy Avowed jakieś trzy razy. Teraz wyobrażam sobie takie CoD z pięcioma developerami bez "bata nad łbem" robiący nową część trzy lata na jedną platformę "dla dostarczenia jakości", a wychodzi więcej błędów niż na premierę ostatniego MW2:reggie: W takim trybie, to CoD zdechnie i pociągnie za sobą ich usługę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.01.2023 o 23:28, Ins napisał:

- grafika strasznie słaba

- art style/design jeszcze gorszy,

- mimo, że różne ekipy to gameplay wygląda równie gównianie jak Deathloop

- brak gore

- niby singlowa gra z co-opem ale nie mam pojęcia o czym jest ta historia

 

Będzie gówno. 

Screenshot_20230502_033410_Opera.thumb.jpg.12a3fdfe73a40a5da06a902a97e7f43f.jpg

 

:reggie:

 

Odnośnik do komentarza

Kompromitujący wynik dla Xboxa, Bethesdy i Arkane, w dzisiejszych gdzie postępuje inflacja ocen tylko najgorsze, fundamentalnie popsute gry dostają tak niskie oceny i Redfall jest chyba jedną z nich. 

 

Na pewnie to jest jest tylko wina problemów technicznych i bugów, nawet gdyby gra została ponownie opóźniona, gdyby naprawili wszystkie błędy i dodali tryb nie 60, a nawet  120 fpsow, to nic by to nie dało. Bo recenzje mowią że sam gameplay, struktura rozrywki jest płytka i nieinspirujaca. Leżą tu wiec same fundamenty gry. A jedynym z niewielu jaśniejszych punktów jest podobno fabuła, która podobno trzyma jakiś poziom.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...