Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem godzinkę. Pierwsze wrażenia nie napawają szczególnym optymizmem.

Gra faktycznie wygląda bardzo przeciętnie, to akurat jestem w stanie przełknąć. 

Po tej wstępnej misji polatałem trochę po mieście, które jest niestety puste. Nie licząc małych grupek wrogów. Z jedenj strony z uwagi na sam koncept gry zrozumiałe, z drugiej jednak w odbiorze rozczarowujące. 

Strzelanie jest ok, tylko trzeba sobie sterowanie ustawić bo to domyślne jest spartolone. Wrogowie nie stanowią zagrożenia, choć ich strzały zadają sporo obrażeń przez co pewnie w większych grupach będą problematyczni.

Wampiry jakie spotkałem nie stanowią zagrożenia, kilka strzałów i kołek w serce. Bossa nie widziałem żadnego więc ciężko coś więcej powiedzieć.

Jak będę miał czas w tym tygodniu to jeszcze pogram, ale to niestety bardzo przeciętny tytuł się zapowiada. Szkoda.

Odnośnik do komentarza

Czyli jednak nie ma zaskoczenia :leo:

11 godzin temu, Shen napisał:

Dredge, dlc do xenoblade 3 na kilkadziesiat godzin, diablo 4 niedlugo, armored core zapowiada sie tez dobrze,  na jesien Spider man 2. Ja tam nie narzekam.

Oczywiście o Baldurze 3 nikt nie pamięta, bo to turówka, to będzie prawdziwe GOTY 2023. 

 

Ale wracając do tematu, złota malina roku będzie należeć do wampirów z Arcace :leo:.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem chwilkę i jest nawet gorzej niż to sobie wyobrażałem, a od pierwszego trailera nie podobało mi się to co widzę.

 

Nie licząc tragicznej grafiki i beznadziejnego designu skąpanego w filmowych 30 klatkach, w to po prostu nie da się grać. Sterowanie jest fatalne. 

 

Pamiętacie pierwsze fpsy na konsolach? Niby dało się grać na analogach ale postać pływała, miała opóźnienie i widać było że robione to było pod m+k. Tutaj jest dokładnie tak samo.

 

Dodatkowo jest tutaj chyba jedno z najgłupszych AI jakie widziałem w gierkach.

 

Nawet nie wytrzymałem godziny z tym balasem. Tragedia.

 

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Bielik napisał:

Jeszcze spadki FPS podczas zadym na najpotężniejszej konsoli na świecie :obama: do tego miałki gameplay i wiesz, że Microsoft znowu dowiózł.

Screenshot_2023-05-02-08-19-52-603_com.facebook.katana.jpg

30 fpsów inaczej odbieramy na konsoli :mog: Dowiedziałem się dzisiaj czegoś nowego.

Odnośnik do komentarza

Pograłem 2h i tutaj prawie wszystko leży, dam jeszcze jedna szanse jak będzie patch 60fps a tak wywalam z dysku.

 

Grafika z jednej strony ma swój urok, fajny design miasteczka/klimat, niezłe oświetlenie, efekty ognia, mgły, z drugiej 30fps i lag w sterowaniu, paskudne tekstury/cienie i wyraźne doczytywanie. Ja nie wiem jak oni chcą zrobić 60fps i to jak jeszcze bardziej to skroić. Widać arkane nie potrafi w technikalia 

 

Gameplay, to jest największy problem, o ile strzela się ok to same reakcje wrogów i bardzo słabe AI powoduje że frajda z tego mala, walenie do tępych gąbek posypane słabiutkim animacjami. Bez jaj, bez powera i tutaj kolejne miesiące obsuwy nic by nie dały. 

 

Typowy średniak 6/10 są osoby którym się spodoba i to przejdą, co-op nie sprawdzałem. 

Odnośnik do komentarza

Gdzie jest ten gościu z Arkane co gadał że to ich najambitniejszy projekt?xd

Powinien dostać lepe na potylicę. Ja bym za takie coś zamknął ich wpizdu.

 

Robili tą grę ileś lat, to jest chyba silnik który znają przecież. Dostali dodatkowy czas na dopracowanie tego. Nie zadali sobie trudu żeby dać tu jakakolwiek fabułę. Gra wygląda biednie. Spierdolili technikalia. Ludzie, to jest nie do pomyślenia.

Winą MS jest że nie skasował tego guwna, ale parcie na wydanie exa było zbyt duże.

Takie coś powinno się jebać, nie pobierać. Niech ich grillują w necie, niech oznaczają Specnera i Xboxa, niech wyśmiewają.

Cudowne są ostatnie tygodnie dla ms. Tzn już wcześniej była sraka, ale teraz to już całkowicie:) 11 czerwca będzie festiwal ściemy 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...