Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Homelander napisał:

ASX na pewno pogra

Ja gra okaże się dobra to pewnie kiedyś zagram, ale jak wyjdzie crap (a nie oszukujemy się jest na to spora szansa) to sobie daruję bo mam dużo innych gier do ogrania i szkoda będzie mi mojego czasu

Odnośnik do komentarza

Ej mordki, mam dla Was zagadkę. Wypiszę listę gier Arkane oraz średnie ich gier na OC. Potem sprawdzimy sobie średnią Redfalla i spróbujemy wspólnymi siłami zrozumieć co się wydarzyło po drodze. ok? :) To jedziemy!

 

Dishonored - 78

Dishonored 2 - 87 :notbad: 

Dishonored: Death of the Outsider - 82

Prey - 81

Wolfenstein: Youngblood - 67 :sadkek:

Wolfenstein: Cyberpilot - 49

Deathloop - 88

Redfall - ? :) 

 

Jak widzicie pomijając pomoc przy Wolfensteinach to całkiem porządne, oryginalne studio. Deathloop powstały na zlecenie Sony to chyba ich najbardziej oryginalna gra, w dodatku oceniana najlepiej ze wszystkich. Kurcze, szkoda zaś, że Redfall zapowiada się miernie i najbardziej sztampowo jeśli chodzi o rozgrywkę. Nie jest to ani gra na zlecenie Sony, ani pomoc przy innym projekcie. Czyżby ktoś lub coś...:notsure:

 

Także powiedzcie mi proszę: co się spierdoliło po drodze, że uzdolnione studio wydaje chujnię? :) Z przyjemnością poczytam Wasze typy.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

Ej mordki, mam dla Was zagadkę. Wypiszę listę gier Arkane oraz średnie ich gier na OC. Potem sprawdzimy sobie średnią Redfalla i spróbujemy wspólnymi siłami zrozumieć co się wydarzyło po drodze. ok? :) To jedziemy!

 

Dishonored - 78

Dishonored 2 - 87 :notbad: 

Dishonored: Death of the Outsider - 82

Prey - 81

Wolfenstein: Youngblood - 67 :sadkek:

Wolfenstein: Cyberpilot - 49

Deathloop - 88

Redfall - ? :) 

 

Jak widzicie pomijając pomoc przy Wolfensteinach to całkiem porządne, oryginalne studio. Deathloop powstały na zlecenie Sony to chyba ich najbardziej oryginalna gra, w dodatku oceniana najlepiej ze wszystkich. Kurcze, szkoda zaś, że Redfall zapowiada się miernie i najbardziej sztampowo jeśli chodzi o rozgrywkę. Nie jest to ani gra na zlecenie Sony, ani pomoc przy innym projekcie.

 

Także powiedzcie mi proszę: co się spierdoliło po drodze, że uzdolnione studio wydaje chujnię? :) Z przyjemnością poczytam Wasze typy.

52

Kupno przez M$, niechęć do gier as service. 

Limitacje gamepassa

Poza tym Prey -81 to kurewstwo recenzentów to była gra na 92. 

Zobaczymy o 2, czy tym razem może jednak się myliłem i to będzie dobra gra!

  • This 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Paolo de Vesir napisał:

Dishonored - 78

Dishonored 2 - 87 :notbad: 

Dishonored: Death of the Outsider - 82

Prey - 81

Wolfenstein: Youngblood - 67 :sadkek:

Wolfenstein: Cyberpilot - 49

Deathloop - 88

Redfall - ? :) 

 

Kurde wszystkie te gry mają skopane sterowanie, opóźniony input lag i złą akcelerację ruszania kamerą. 

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

52

Kupno przez M$, niechęć do gier as service. 

Limitacje gamepassa

Poza tym Prey -81 to kurewstwo recenzentów to była gra na 92. 

Zobaczymy o 2, czy tym razem może jednak się myliłem i to będzie dobra gra!

Bez kitu, Dishonored i Prey to małe arcydzieła, chyba peak formy tego studia, aczkolwiek Deathloop też mi się podobał, tylko trochę mniej niż wcześniej wymienione tytuły bo pod koniec zaczął nużyć.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Poza tym Prey -81 to kurewstwo recenzentów to była gra na 92. 

 

śmiechu warte że Prey niżej od murzynloop

 

 

Marnują się ich projekty lokacji w grach jak deathloop bądź ten Redfall, już w tym Wolfie z babami skakanie po pięterkach kamieniczek mi średnio pasowało. Dishonored co innego, świetny setting, klimat, Lore wszystko tam zachęcało do eksploracji. Szkoda że 3 pewnie nie zobaczymy, niech chociaż dadzą pacza do 2 na 60klatek dla konsolowca. 

 

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...