Skocz do zawartości

Redfall


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Jak często nie jesteś online na konsoli? Mi się nie zdarzyło od lat. Dziwny argument jak na miłośnika gier MMRPG z always online :)

 

Bardzo często, bo nie mam powodów by być online - rozprasza mnie to, otrzymuję powiadomienia których nie potrzebuję i mam pstrokate menu pełne reklam i gównoinformacji. Z resztą, nie ma żadnych powodów aby być always online w grze single, więc jedyne co tutaj widzę to skurwysyńską zagrywkę ze strony twórców.

Odnośnik do komentarza

nigdy nie byłem offline na xboxie bo moje konto jest przypisane do innej konsoli bo dziele gamepass itp, a i tak nie ściągnę i nie zagram w redfall nie przez 30 klatek, a własnie przez always online. Nie popieram takich zagrywek i gardzę, kiedyś kupiłem warhammer inquisitor i też okazało się always online więc poleciał zwrot.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Rozi napisał:

Nikt nie czeka na tego niszczatora gamingowych światów?

 

 

Niesamowite jest to, że z każdym kolejnym materiałem ...   gra prezentuje się co raz gorzej.

 

jim-carrey-puke.gif.f788782316bc7fb855fd28bcf310e949.gif

 

Niech to już wyjdzie, dostanie żółtko na meta i wszyscy szybko zapomną o tym paździerzu.

 

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

W ch00yu mam jakieś przestawianie sobie czegoś, żeby przypadkiem POTĘŻNEJ beci i filipka nie obrazić xD Ma singla? Ma. Promują jako singiel? Promują. Odjebują manianę i nie mam zamiaru ich bronić, zresztą sami to wiedzą bo już PRACUJĄ NAD ROZWIĄZANIEM TEGO PROBLEMU - ich słowa, nie moje.

  • Plusik 3
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Cholera, ale MS który zawodzi w temacie doświadczeń duzych single nie może wycinać takich numerów. :/ No ale za rogiem E3 i zapowiedź kolejnych kolorowych kooperacyjnych moboRPGów, bo słupki sprzedaży pokazują, że tego chcą gracze. :)

Odnośnik do komentarza

Przecież tu nie chodzi o to czy w 2023 ktoś ma stały dostęp do neta czy nie. Sam wymóg ciągłego bycia online sprawia, że gdy tylko zdecydują się na przerwę techniczną albo serwery się zesrają to nie ma grania lub czekaj w kolejce jakąś godzinę bo za dużo naraz ludzi wlazło.

 

Nie żebym spodziewał się tego w przypadku Redfalla ale jednak. Tak więc tak, gra singlowa powinna być offline.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Faka napisał:

Przecież E3 zostało odwołane??

 

Skrót myślowy, oczywiście chodzi o Showcase MSu w czerwcu. Nawet jak E3 to i tak największe firmy będą miały swoje pokazy w okresie między majem a lipcem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...