Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Elitesse napisał:

 

Ewentualnie nastąpi jeszcze powrót do czasów

  Pokaż ukrytą zawartość

plagi Justyniana

 

jeżeli będą chcieli rozwijać to uniwersum.

Wlasnie to mialem na mysli. Aby zobaczyc to w gameplayu.

 

Zarazy jakos sobie nie wyobrazam w terazniejszosci. Skala projektu mogloby ich pogrzebac. 

Odnośnik do komentarza

Scenka po napisach to wyraźnie jakiś
 

Spoiler

respirator


ale nie wyobrażam sobie, żeby porzucili tak świetnie rozwiniętą postać Amicii.
 

Spoiler

Ona przecież wyrusza w świat, szukać śladów Maculi, więc jeśli już będzie jakiś wątek z teraźniejszości (i jakaś inna postać natknie się na wzmiankę o naszym rodzeństwie w pożółkłych księgach) to wydaje mi się, że mogą próbować z dwiema liniami czasowymi równocześnie.

 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Wredny napisał:


 

  Pokaż ukrytą zawartość

respirator

 

  Ukryj zawartość

Ona przecież wyrusza w świat, szukać śladów Maculi, więc jeśli już będzie jakiś wątek z teraźniejszości (i jakaś inna postać natknie się na wzmiankę o naszym rodzeństwie w pożółkłych księgach) to wydaje mi się, że mogą próbować z dwiema liniami czasowymi równocześnie.

 

Spoiler

Pomiędzy pierwotnym nosicielem skazy a wydarzeniami z Plague Tale Requiem minęło około 800 lat. Nie pamiętam dat dokładnie ale początek VI i koniec XIV wieku. Idąc tym śladem przenosimy się w zasadzie do XX wieku, lub nawet teraźniejszości. Co jednoznacznie wskazuje ostatnia scena. Myślę że o ile dostaną zielone światło to dostaniemy zupełnie nowych bohaterów umiejscowionych współcześnie.

Historię Amicii można uznać za zamkniętą.

 

 

 

Edytowane przez Dalhi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Amicia to jest jedna z najlepszych postaci kobiecych jakie wykreowano. 

Ja bym w trzeciej części widział ją walczącą mieczem. 

 

Dziś słucham sobie "Brother" i "Up there", boziuu jakie nuty. 

A no i jak zapowiadałem, grałem z francuskim dublażem. Uważam że wyszło manifik :)

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Wredny napisał:

Obyś się mylił, bo nie chcę się jeszcze żegnać z Amicią :frog:

Chyba, że w pewnym momencie wjedzie napis

  Pokaż ukrytą zawartość

"Tymczasem, 700 lat temu" :D

 

Spoiler

Akcja gry może przenieść się do tarazniejszosci ale faktyczny gameplay może być z Amicią i zostawianiem odpowiedzi dla przyszłego nosiciela. Jak budżet pozwoli to może jakieś podróże po innych kontynentach (tu mam na myśli ta mapkę z innymi "więzieniami") 

 

Odnośnik do komentarza

Ktory z was wbijal wszystkie skrzynie na ng+ @Wredny ???

 

Bo mi sie wydaje ze nie musze otwierac wszystkich skrzyn jak leci tylko te brakujace. Pytam bo na ng+ nie ma wiele nozy do znalezienia. Boje sie ze mi braknie do wszystkich sekretnych skrzyn. A tak bardzo chce wbic :platinum: przed wejsciem Kratosa :szekle: 

Odnośnik do komentarza

Gra skończona i jak dobrze, że jeszcze takie gry wychodzą :banderas:

Jest co prawda parę rzeczy, które trochę irytują jak ten autoaim gdzie czasami łapie całkiem inny cel niż byś chciał.

Jeszcze w ostatnich rozdziałach trochę mnie bawiło jak wszyscy w stresie, słychać jak Amicia ciężej oddycha a tu nagle przy podsadzaniu Hugo wesoły głosik "wskakuj mały". Niby taka pierdoła ale mogli nagrać kilka wariantów. 

 

Lecę z ng+ żeby wpadł calaczek :D

Odnośnik do komentarza

Fabularne korytarzyki :lapka:

1 godzinę temu, BRY@N napisał:

Gra skończona i jak dobrze, że jeszcze takie gry wychodzą :banderas:

Jest co prawda parę rzeczy, które trochę irytują jak ten autoaim gdzie czasami łapie całkiem inny cel niż byś chciał.

Jeszcze w ostatnich rozdziałach trochę mnie bawiło jak wszyscy w stresie, słychać jak Amicia ciężej oddycha a tu nagle przy podsadzaniu Hugo wesoły głosik "wskakuj mały". Niby taka pierdoła ale mogli nagrać kilka wariantów. 

 

Lecę z ng+ żeby wpadł calaczek :D

Nie zaczynaj zanim nie wbijesz znajdziek. W ng+ zrobisz sobie umiejetnosci i upgrady. Reszte rob przez ch.select z menu.

Odnośnik do komentarza

Gra i tak tworzy nowy plik także można zrobić sobie zapis na na+ i mieć ten podstawowy.

Tylko dobrze zrobić ten zapis na+ od razu, wybrałem chapter 4 żeby coś zebrać i dopiero wtedy zrobiłem ng+. Okazało się że przeniosło mi postęp tylko do tego 4 rozdziału, trochę się zestresowałem że coś spierdzieliłem :obama:

Spoiler

 

@Figaro tak jak napisał @MEVEK

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2022 o 00:14, BRY@N napisał:

Gra skończona i jak dobrze, że jeszcze takie gry wychodzą :banderas:

W dniu 11.11.2022 o 00:36, Figaro napisał:

takie czyli jakie?

 

Singlowe, liniowe gry action-adventure, nastawione na storytelling, ale przy okazji oferujące na tyle spoko gameplayu, żeby nie być klasyfikowanymi, jako (tfu) symulator chodzenia.
W drugiej Pladze zagrało wszystko, choć przydałyby się jakieś szlify zarówno w systemie walki, jak i w płynności poruszania się pomiędzy osłonami czy innymi przeszkodami.
Ale skradankowo czy eksploracyjnie to naprawdę dobry tytuł.

  • Plusik 3
  • beka z typa 1
  • This 2
Odnośnik do komentarza

Mogli by jeszcze jakoś inaczej rozwiązać postęp w ostatniej umiejętności. Bycie cichym albo agresywnym łatwo wyczuć ale trafić w te kilkanaście procent pomiędzy cichym a agresywnym jest trochę na czuja. Najlepiej policzyć przeciwników i tak ok 50% ciachnąć, tylko trzeba by było jakieś notatki robić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...