Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

Skończone. 

Nie ma co strzępić ryja, bo wszystkie wady i zalety tej gry już szanowne grono kolegów wymieniło, ale jak dla mnie, to była to najlepsza przygoda na tej generacji konsol :)

 

O ile nie miałem tu żadnego ciśnienia i się na nic nie napalałem, tak na trójkę będę czekał nahajpowany na max. 

Oby tylko dostali wór pieniędzy, bo talent i pomysł na świetne gry już mają :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Paolo1986 napisał:

A jak wasze wrażenia, jeśli chodzi o płynność na konsolach? 30 FPS daje radę? Zakładam, że tak, skoro nie wymieniacie tego w kategorii wad w tym przypadku ;)

Na XSX masz 40 przy tv 120hz i hdmi 2.1

Pierwsze 5min musiało się oko przyzwyczaić potem było ok.

 

Co do op kuszy to ja osobiście dość późno ją wymaksowałem (jakoś 13 rozdział). Ogólnie wyczułem się i grałem tak, że zabijałem, jak już musiałem (wolałem ofc jak szczury mnie wyręczą) i starałem się jak najszybciej i najciszej robić sekcje z ludźmi.

No ale tak szczerze to nie chciałbym ostatniego pojedynku robić bez wymaksowanej kuszy, mimo że strzały się respawnowały na jednej ze skrzyń. 
 

Super gierka, poproszę więcej takich AA w abonamencie :) 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie to 40 czasami jest bardzo przyjemne i nawet się dziwiłem że nie bolało przy przejściu z gry w 60, ale są momenty że klatki lecą strasznie i tu z kolei nie przypominam sobie ostatnio gry która miała takie dropy jak są tutaj. Czy to przeszkadza? No nie ale jest niesmak. 

Odnośnik do komentarza

Na jakiej konsoli te dropy? 

Ja na XSX w trybie 40 fps nic takiego nie zauważyłem. 

Gra czasami jakby przycięła gdy kamera jest blisko ściany i się obracamy, ale to chyba nie jest typowe gubienie klatek. Podczas największych pojedynków, ognia itp nic nie cięło. 

 

Co do samych wrażeń, to tak jak już wcześniej pisałem 40 klatek i VRR zmienia zupełnie odbiór gry. Po kilku minutach miałem wrażenie, że to jest 60 klatek, tak się łeb fajnie do tego zestraja :)

Gołe 30 fps jest dla mnie niegrywalne niestety. 

Odnośnik do komentarza

Gierka ukończona. Napiszę tylko że dawno nie grałem w nic równie dobrego. Jedynka była spoko, chwilami nawet bardzo, jednak tu wszystko podoba mi się zdecydowanie bardziej. Grałem na PC więc oprawa i 60+ fps robiły nieziemsko. Odsapnę chwilkę i za jakiś czas startuję z kolejnym podejściem. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, 20inchDT napisał:

są dropy juz teraz, a ty liczysz, ze 60 byłoby bardziej stabilne?

gra jest chujowo zoptymalizowana, na RTX3070 nawet na low dropią fpsy, u mnie czy ustawię 1080p, 1440p na niskich średnich czy wysokich tak samo dropi, gra potrafi nie wykorzystywać w pełni GPU raz 80% raz 90%

 

 

 

wracając do gry to w 15 rozdziale za pewną walkę i jej kiepskie zaprojektowanie ktoś powinien być wybatożony w Asobo :reggie:

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Figuś napisał:

qsqgx.jpg

Ty mem ci się zaciął? 

Co tam takiego było strasznego w tej walce w stosunku do poprzednich fal wrogów np tej przy szubienicy?(schemat, bycie w ciągłym ruchu, respawny strzał, garnków itp, duża liczba wrogów), oprócz tego że była trochę bardziej wymagająca? 

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...