Skocz do zawartości

A Plague Tale: Requiem


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, addhoc napisał:

Nie, jest mało i jak wpakujesz w coś nieprzydatnego to już powrotu nie ma.

Jeden z końcowych rozdziałów. Brakuje mi tylko tego skilla z narzędziem, mam 4, a są potrzebne 3, i co najmniej 3 pominąłem przechodząc grę. Stąd też nie radzę w to iść.

18d92b3668d60-screenshotUrl.jpg

Odnośnik do komentarza

Widzę, że temat trochę odżył :) Ja na razie jestem na początku

Spoiler

przyszedł ten członek zakonu do Hugo

więc jeszcze nawet nie mogę nic ulepszać. W jedynce te ulepszenia szły dość gładko choć też wszystkiego nie ulepszyłem, tutaj mimo początków staram się lizać ściany w lokacjach.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś zrobiłem jedynkę, potem dwójkę, ale miałem chęć wrócić od razu do jedynki dla przypomnienia fabuły. Nie powiedziałbym żeby któraś była zdecydowanie lepsza, bardzo podobne gry z lekko zmodyfikowanymi mechanikami. Mam wrażenie, że jedynka dawała więcej zabawy samymi szczurami, podczas gdy dwójka mocno to limitowała (przez ubywający pasek energii rzadko przywoływałem stada).

 

W jedynce jedynie irytowały mnie absurdalne szczurnada xd

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Na razie mało ogólnie do niej bełtów ale przynajmniej fajna bo można zabić tych w hełmach. W pierwszej części miała ten pocisk co topił im hełmy i można dokończyć procą tutaj na razie tego nie mam.
Ale fajnie się przechodzi te duże plansze z wrogami poza ich obchodzeniem można ich eliminować na różne sposoby daj mi to sporo frajdy :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie wleciał epilog. Co za tytuł. Grafika, dubbing, projekty poziomów? Wszystko topka, a i tak wysiada przy historii i kreacjach postaci.

Fakt, kilka drobnych rzeczy mi tu nie podeszło, ale nie są w stanie zmienić osądu o tym sztosie. I mówi to osoba, która za skradankami nie przepada.

(Splinter Cell i Hitman do Blood Money not included)

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Ja jestem w dziewiątym rozdziale i na razie świetnie się bawię, ale kojarzycie w tym poziomie

Spoiler

jak się zwiedza wyspę znalazłem takie przejście pod kręgami i tam jest drabina na dół z zamkniętym przejściem, da się tam przejść dalej? Obszukałem  i nic nie znalazłem

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...