Skocz do zawartości

Grounded


Wredny

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem w różnych miejscach i trochę jestem zdziwiony, że taka fajna gierka nie ma swojego tematu.
Ja wiem, że to survival, a tymi jara się tylko @Wredny i @Boomcio, ale Obsidian zrobił kawał naprawdę sympatycznego szpila - ładny, klimatyczny, z jajem i całkiem dopracowany, jak na wciąż wersję "preview".
Poniżej focia z mojego prowizorycznego obozu, który musiałem ogrodzić, bo mrówki, mimo że raczej nie agresywne, to wścibskie i lubią grzebać w moich zapasach.

4f16ceff-b92a-40fb-918e-58d19ec463fa.thumb.png.803edef68b8e202a0f69cd9d939de1e4.png

Muszę przyznać, że jest trudno, niczym w jakimś Dark Souls, a większość większych insektów ma nas na przysłowiowego strzała.
W sumie to chętnie spróbowałbym co-opa z kimś, bo można grać nawet w 4 osoby.

Ostatnio (30.06.2021) Grounded dostało spory update ("Shroom and Doom Update"), który oprócz wielu nowych rzeczy w grze, dodał także 20 achievmentów do zdobycia.
Więcej szczegółów na oficjalnej stronie - https://grounded.obsidian.net/news/grounded/shroom-and-doom-update-out-now

Na deser wrzucam ten bekowy trailer z tegorocznego E3 - serio, te pająki są tu przerażające :obama:
 

 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Widziałem gameplaye z tej gry i baaardzo mi się podobało. Wszak lubię nietypowe survivale i dziwne/niepopularne a nawet niszowe gierki. Jest to obok Sunset Overdrive jedyna gra dla jakiej kupiłbym konsolę X. I kto wie, może dzięki takim tytułom przekonam się do nowej platformy :)

Edytowane przez SebaSan1981
Odnośnik do komentarza

Ja zamierzam sprawdzic ten na tytuł kiedy będzie premiera pełnej wersji i wyjdzie z early access. Co mam nadzieję nastąpi już w przyszłym roku.

 

Do tej pory cierpliwie sobie poczekam, z tego co obserwuje gra się fajnie rozwija i regularnie dodają nową zawartość. 

Odnośnik do komentarza

Porównać?

Najbliżej chyba do The Forest, ale w wersji uproszczonej i nieco bardziej... familijnej ("Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki" to dość wyraźna inspiracja).

 

Co do czekania na pełną wersję to już teraz praktycznie można ją za taką uznać - jest stabilnie, 60fps płynne, nic się nie wiesza, bugów nie ma (oprócz oczywiście mrówek, pająków i innych wołków zbożowych:kaz:).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Niesamowita sprawa ta ekranizacja, na pewno wszyscy na nią czekają z zapartym stolcem. 

Nie ironizując w tym może tkwić jej siła, zero oczekiwań może się przełożyć na finalnie dobry produkt, tym bardziej, że będzie to animacja i to od scenarzysty wojen klonów :banderas:

Tak czy inaczej w grę raczej nie zagram, chyba, że ktoś potwierdzi sensowną możliwość zabawy solo. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...