Skocz do zawartości

Olimpiada 2020(1) w Tokio


Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj oglądałem do poduszki jak dreptali i myślę sobie wtf, czemu Sapporo, czemu zamiast otwartej trasy drepczą wokół jedenej przecznicy. Odpadłem niedługo po tym, jak Polak wyszedł na prowadzenie i komentatorzy mówili, że fajnie, że jest szansa na nie najgorszy wynik, bo to dla niego dożynki i ostatni występ na igrzyskach xD

Odnośnik do komentarza

A to dziś oprócz maratonu coś jeszcze było. Jakoś 2 dni temu na TVP :isee: mówili, że w sobotę tylko bieg na 42km... Ech, dziś odpuściłem.

Jak wrażenia? Ja co 4 lata ;) oglądam i to często jakieś dziwne dyscypliny jak wspinaczka czy skoki do skateboarding. Nasi IMO pokazali się z dobrej strony. Kilka zaskoczeń (Tomala, sztafeta mixt), trochę rozczarowań - Iga, Myszka, Siatkówka, ale bez przesady, by biczować naszych. Bardziej smutek, że nie wyszło. 

Gratulacje naszym i oby więcej. 

 

PS. Jak to się w końcu z tymi pływakami skończyło? Afera przed Olimpiadą, że nie zgłoszeni i muszą wracać, a jednak widziałem że startowali?

Odnośnik do komentarza

Problemem były godziny transmisji, co w zasadzie pozwalało mi igrzyska śledzić tylko w weekendy, a większość informacji o medalach docierała do mnie z radia czy internetu, ale nie powiem, trochę się czuło tę magię, choć wszystko było przeciwko. Trochę śmiechów, trochę radości, trochę rozczarowań, sport na najwyższym poziomie, memy, niszowe dyscypliny.

 

11 minut temu, marbel007 napisał:

PS. Jak to się w końcu z tymi pływakami skończyło? Afera przed Olimpiadą, że nie zgłoszeni i muszą wracać, a jednak widziałem że startowali?

Część wróciła jeszcze przed Igrzyskami. Były nawet sceny z lotniska i rozmowy m.in. w Kanale Sportowym.

Odnośnik do komentarza

Strasznie dziwne te igrzyska. Organizatorzy zmuszeni przez MKOI i sponsorów do ich przeprowadzenia, puste areny, chore godziny transmisji, przez pierwszy tydzień zapowiadała się katastrofa medalowa. No ale koniec końców trochę radochy i trochę beki było. Największy plus do udowodnienie, że w lekkiej kozaczymy nie tylko na poziomie europejskim. Niemniej mam nadzieję, że w 2024 w Paryżu będzie normalniej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...