Skocz do zawartości

Olimpiada 2020(1) w Tokio


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, SlimShady napisał:

W zawodowym sporcie nie ma czegoś takiego jak brak bólu. Nie twierdzę, że nic mu nie dolega, ale bardziej stawiam na klasyczny meltdown.

To, oraz chęć wygrania za wszelką cenę US Open i zdobycia klasycznego Wielkiego Szlema.

Djokovic: Grałem podczas #Tokyo2020 z licznymi urazami. Dlatego wycofałem się z miksta. Mam nadzieję, że nie zagrozi to mojemu występowi na US Open#IgrzyskaOlimpijskie #NaszeTokio #Tennis

— Maciej Trąbski (@MTrabski) July 31, 2021

Edytowane przez Czezare
Odnośnik do komentarza

Nie ogladam tenisa ale Djokovich zawsze byl pokazywany jako taki wyluzowany koles co to nasladuje jak kolezanki jecza na korcie i potrafi udawac kazda z nich. Albo jak fanka zrobila na yt filmik z jego historia, ze wojna, cos tam uciekal ale byl ambitny i praca doszedl do sukcesow. Ale chyba z dwa lata temu byla jakas afera z nim, ze zwyzywal sedzine czy cos. Teraz rzucanie rakietami. No nie wiem, jak pisalem nie orientuje sie czy to w tenisie normalne, ale takiego zachowania to bym sie spodziwal po Janowiczu a nie po tak zaawansowanym i profesjonalnym graczu jak Novak.

Odnośnik do komentarza

no co, psycha siada. księżniczka miała parcie na złotego szlema a tu gówno. tak jak mu kibicowałem i szanowałem tak od ponad roku jakoś co rusz mnie wkurwia. jak nie pyskówki to jakieś fochy. rączka boli, ojejku, gdyby to był singiel to pewnie by grał aż odpadnie. za utopienie partnerki i nasranie na jej potencjalny życiowy sukces hatfu na ryj. 

już w meczu z berrettinim w RG miał srogi meltdown i tylko czekałem aż znowu doprosi się dyskwalifikacji. 

Odnośnik do komentarza

Jego celem był złoty klasyczny szlem, czyli coś czego żaden chłop nie osiągnął, a tylko jedna baba tj. Steffi Graf w 88 r, ale klasyczny kalendarzowy to też byłaby wielka sprawa.

W tenisie masz tak, że nie możesz nikogo skrzywdzić na trybunach, czy kogokolwiek z sędziów, jak do tego dojdzie, to jest DQ, tak było rok temu na USO jak zajebał z frustracji liniowej w szyję i padła na glebę, BTW, też grał z Bustą.

 

Spoiler

tenor.gif.8089ac59a77d8c4272d35f5eaf34a9db.gif

 

Jako sportowca go cenie, bo to nie jest banan jak większość tenisistów, tylko wiadomo, co się działo w byłej Jugosławii. Chociaż dużo tam bajeczek, że trenowali w pustym basenie, a w tym czasie byli bombardowani. Są momenty, gdzie sport, czy inne gierki schodzą na drugi na plan, nie róbmy jaj.

 

No, ale nie da się ukryć, że ma swojego mrocznego pasażera. Jest fałszywcem, furiatem na korcie i symulantem(udaje kontuzje jak przegrywa, żeby wybić z rytmu, a później cudownie zdrowieje) i ewidentnie ma kompleks Nadala i Federera i tego, że kibice nie kochają go tak samo jak ich mimo, że jest tak samo dobry jak oni, a niedługo może nawet będzie tym największym w historii. Wszyscy na ten moment mają po 20 szlemów, a to największy wyznacznik w tym sporcie, a granie do trzech wygranych setów, to w zasadzie jak inna dyscyplina.

Tutaj nie chodzi, tylko o poziom sportowy, ale też o styl gry(oni mają dosyć unikalny, Nadal jest praktycznie nie do podrobienia) i też ogólne zachowanie. 

Przychylności ludzi nie kupisz wysyłaniem cringowych serduszek w cztery strony trybun po wygranych meczach, gdy na korcie twoja prawdziwa bałkańska natura wygląda tak:

Spoiler

1099657940_tenor(1).gif.5b6f560236a47ad9e1fc58e054eff79f.gif

 Nie ma mówię, że to jest coś złego, cenie sobie emocje w każdy medium, w sporcie również. Nie ma nic gorszego od nijakości, ale nie ma co udawać gościa, którym nie jesteś. Jesteś skurwielem, to nim bądź i nie płacz o atencję.

 

 

 

  • Plusik 2
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=5-N8IEJFUpU

 

xd

 

W ogóle właśnie były skoki wzwyż chłopów i na koniec dwóch miało remis, więc organizatorzy się pytają ich czy robią dogrywkę, czy kończymy zawody i obaj dostają złoty medal. Co to za pytanie? xd Równie dobrze mógłby każdego z nich z osobna zapytać czy chce złoty medal, czy moze woli zaryzykować jego utratę.

 

Natomiast w trójskoku Wenezuelka Rojas pobiła rekord świata. Po chyba 26 latach.

 

No i tam startowała urocza Portugalka <3

comment_16278176031cyF0cEHkYiOm2jYxKcjp5

BlueDeadAmericanalligator-size_restricte

  • Plusik 2
  • Lubię! 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Oprocz tego i dupy pani mamony warto odnotowac kapitalny bieg w polfinale Dobka. I odpadniecie i poplakanie sie Pii (tak to sie kur.wa odmienia?) Po 4 falstartach w jej biegu xd Niespelna 20 latka . Fajna dziewczyna. Bedzie z niej pociecha. Zreszta jeszcze sztafeta 4x100. Tam pewnie jamajki pobija rekord swiata ale reszta kto wie kto wie. No i podobno Justyna Swiety nie wystartuje w biegu  na 400 bo chce sie skupic na sztafecie 4x400 kobiet. Odwazna acz logiczna decyzja. Zrezygnowac z awansu do finalu ktory zapewne by zrobila igrzysk olimpijskich w ktorym raczej szans na medal duzych by nie miala zeby sie skupic na druzynowym sukcesie w ktorym jak najbardziej na medal szanse sa? Szanuje.

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza
49 minut temu, kanabis napisał:

No nareszcie przeszedl eliminacje na igrzyskach.  Niezly wyczyn jak na czterokrotnego mistrza globu. Niesamowita psychika do igrzysk. Oby w koncu sie odblokowal i zdobyl te zasluzone zloto.

Właśnie obejrzałem sobie powtórki jego rzutów. Ta druga próba. O ja pdrl :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...