Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucają PCIe Gen 3 x4 lub PCIe Gen 3 x2. Raczej nie będzie różnicy w X2 i X4 dla tego sprzętu. Wersja eMMC to już tylko PCIe Gen 2 x1. 
 
Mam nadzieję dostać mojego BASIC EDITION w poniedziałek - wrzucę do niego szybkie micro SD + pewnie wymienię SDD na jakiegoś samsunga z demontażu (duże sklepy internetowe mają tego sporo np samsungi pm991) 

Ponoć gry nieco szybciej sie ładują na szybszych x4


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Wiadomo ze teraz to tylko gadanie jeszcze i nic co oficjalnie powstaje ale osobiscie chciałbym żeby był nowy SD co jakies 4 lata max :banderas:

 

Steam Deck 2 potwierdzony. Będzie "bardziej otwarty i wydajny" (polygamia.pl)

 

Tutaj to zwykły PC wiec upgrade nie powinien miec negatywnego impactu na kompatybilność gier. Po kilku miesiącach uzywania nie chce juz wracać do tradycyjnych PC. Może jeszcze mi się odmieni ale na ten moment to jest najlepszy mój zakup sprzetu od lat.

Odnośnik do komentarza

Dobry tej Farthest Frontier ? się czaje na niego właśnie, jako ze PC do gier nie mam od lat.

 

No hype mam duży jest nie powiem - a jak mi przesunęli premierę na Q3 to już całkiem:obama: Wczoraj pól dnia romy katalogowałem.

Myślę, jaką kartę sd dokupić, 512 jest w miarę rozsądna cenowo jeszcze. Styknie do wersji 512?

Odnośnik do komentarza
Nie no u mnie normalnie do 100. Udalo sie czy co tam Ci sie dzieje?

Jest ok. Jak to PeCet… wyłączyć/włączyć i działa ;)

Pewnie cos mu sie zawiesiło, bo od razu po wyjęciu z pudełka zrobiłem update i pobrałem jakieś 15gb danych + grałem w gierki.

Miałem tez dziwny problem w trybie pulpitu - nie dalo sie wywołać klawiatury ekranowej steam+x, albo jak sie juz pojawila to na 0.5s.

Ale restart-wyłącz-włącz załatwiło problemy xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie no u mnie normalnie do 100. Udalo sie czy co tam Ci sie dzieje?

Jest ok. Jak to PeCet… wyłączyć/włączyć i działa ;)

Pewnie cos mu sie zawiesiło, bo od razu po wyjęciu z pudełka zrobiłem update i pobrałem jakieś 15gb danych + grałem w gierki.

Miałem tez dziwny problem w trybie pulpitu - nie dalo sie wywołać klawiatury ekranowej steam+x, albo jak sie juz pojawila to na 0.5s.

Ale restart-wyłącz-włącz załatwiło problemy xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...