Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Czoperrr napisał:

Pod koniec roku, albo początek następnego. Ja zamawiałem w kwietniu i cały czas czekam, termin dostawy mam na po Q3, ale według zapewnień ma to być w tym roku.

Ja zamówiłem w lutym i mam pazdziernik - grudzien, wcześniej miałem po Q3. NIe wiem czy to dobrze :/

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Markus 115 napisał:

Witam,

Czy na steam dacku można zagrać w gry typu Gothic i czy można do nich ściągać modyfikację?

Można tylko trzeba zrobić jedną rzecz, bez której nie ma muzyki i filmów.

https://steamcommunity.com/app/39510/discussions/0/3417684796194403156/

Odnośnik do komentarza
51 minut temu, CoATI napisał:

dobra, bez kitu, ale ile trwa wysyłka sprzętu z magazynu w Królestwie Niderlandów? 

od zeszłego czwartku (godz około 20:00) - "Stan wysyłki: Wysyłka wkrótce"... chyba, że powiadomienia mają takie, że po prostu nie działają :| 

Jest mozliwe ze zaraz dostanie boosta. Do piątku powinno byc. Jak nie to najdalej w poniedzialek. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, CoATI napisał:

dobra, bez kitu, ale ile trwa wysyłka sprzętu z magazynu w Królestwie Niderlandów? 

od zeszłego czwartku (godz około 20:00) - "Stan wysyłki: Wysyłka wkrótce"... chyba, że powiadomienia mają takie, że po prostu nie działają :| 

Mam podobnie, suport steama twierdzi żeby cierpliwie czekać i przepraszają za obsuwę.

 

Kolejne info od suportu :

 

Spoiler

We understand how you are looking forward to receiving the product.

The package will normally be shipped out in 3-4 days (excluding weekend) once you complete the purchase. But there could be delays in the transfer due to high holiday volume or other circumstances outside of the carrier's control.

We do our best to deliver all orders within this estimate but it is not a guaranteed delivery window. 

If you're still not receiving the tracking information by August 25th, please contact us again, we'll help further investigation.

Steam Support
Mason

 

Edytowane przez S3V3N
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, CoATI napisał:

dobra, bez kitu, ale ile trwa wysyłka sprzętu z magazynu w Królestwie Niderlandów? 

od zeszłego czwartku (godz około 20:00) - "Stan wysyłki: Wysyłka wkrótce"... chyba, że powiadomienia mają takie, że po prostu nie działają :| 


W zeszły czwartek opłaciłem zamówienie, w piątek było już wysłane, dzisiaj ziomek dostał paczkę (odstąpiłem swój slot kumplowi). W piątek dostałem od Steam powiadomienie na maila z info o wysyłce i linkiem do GLS z numerem przesyłki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...