Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Homelander napisał:

Warhammery działaja normalnie?

Jak sobie wejdziesz na steampowered.com i znajdziesz gierke to każda, którą Valve testowało ma jedną z trzech ikon z wyjasnieniem co i jak. Np Total Warhammers 2 ma:

 

image.png.0fb5cda16e81367745514a830cde15e4.png

 

Total War: WARHAMMER II on Steam (steampowered.com)

 

Sam bym sie nie porwał na RTS w trybie przenośnym ale za to taka Civka to juz :banderas:

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza
W dniu 13.07.2022 o 19:15, Homelander napisał:

Warhammery działaja normalnie?

 

Działa ale co myszka to myszka. 

 

4 godziny temu, pawelgr5 napisał:

Ogladana recka Archona popchnęła mnie w stronę:

 

RetroDeck

 

Ktoś testował?

 

Nie ale też to mam na radarze, mam nadzieje ,że Nintendo tego nie uwali. 

Odnośnik do komentarza

Ja odkąd dostałem gram tylko na decku i okazjonalnie na xboxie coś sprawdzę w gamepassie. Switch nie istnieje, mimo że jestem wielkim fanem monster huntera kupiłem DLC na switchu bo tam mam progres i nie mam ochoty włączać tego szajsu gdy obok leży sobie deck. Switch wydaje się spoko dopóki nie posiada się decka.

 

W dniu 14.07.2022 o 20:29, Ukukuki napisał:

Nie ale też to mam na radarze, mam nadzieje ,że Nintendo tego nie uwali. 

a co takiego nintendo uwaliło?

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Ukukuki napisał:

 

 

No nie wiem gdybam, na początku mocno blokowali filmy dotyczące emulacji na steam decku swoich platform. 

Filmy pokazujące ich gry. Same emulatory póki nie używają kodu kradzionego od producenta (biosu) nie są nielegalne. Dlatego też istnieją. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Czoperrr napisał:

W czym Retro Deck miałby być lepszy od Emu Decka? Emu Deck wygląda na o wiele lepsze narzędzie i bardzo dobrze integruje się ze Steamem. 

Ja pytam dlatego, że retrodeck nie wymaga nawet tych 5 kroków do setupu i instalowania niczego poza samą apką co jeszcze bardziej kusi biorąc pod uwagę jaki się ostatnio zrobiłem leniwy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...