Skocz do zawartości

Steam Deck


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, LiŚciu said:

Emudeck jakie platformy emuluje?

www.emudeck.com

 

  • 2D Gaming: Genesis, SegaCD, Sega32x, PC Engine, WonderSwan, SNES, Mame, FBNeo, NES, Master System, Dreamcast, Neo Geo, etc.
  • Super Nes Widescreen & Genesis Widescreen
  • Gameboy, Gameboy Advance, Neo Geo Pocket, GameGear, NDS, 3DS, PSP, etc.
  • Nintendo 64, Wii, GameCube, Playstation 1, Playstation 2, Playstation 3, Wii U, Switch
  • Special Steam input support form Cemu and Citra
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Czoperrr napisał:

www.emudeck.com

 

  • 2D Gaming: Genesis, SegaCD, Sega32x, PC Engine, WonderSwan, SNES, Mame, FBNeo, NES, Master System, Dreamcast, Neo Geo, etc.
  • Super Nes Widescreen & Genesis Widescreen
  • Gameboy, Gameboy Advance, Neo Geo Pocket, GameGear, NDS, 3DS, PSP, etc.
  • Nintendo 64, Wii, GameCube, Playstation 1, Playstation 2, Playstation 3, Wii U, Switch
  • Special Steam input support form Cemu and Citra

Jak napisałeś właśnie tam byłem. Nie sądziłem że taki "oficjalny" emulator gdzie stronka wygląda mocno profesjonalnie. 

Odnośnik do komentarza

 

Zaraz będę sprawdzał. Jeżeli ten update faktycznie wprowadza te ficzery, o których nawija koleś (skalowanie menu Game Mode do naszych potrzeb, ustawienie roździelczości) to Steam Deck u mnie oficjalnie staje się sprzętem kompletnym, które mogę zabrać do znajomych, podpiąć pod TV i napierdalać w gierki.

Odnośnik do komentarza

Wyszedł mi wynik:

You reserved your deck 118 days, 00 hours, 41 minutes and 00 seconds after pre-orders opened
15 days, 02 hours, 00 minutes and 25 seconds worth of pre-orders have been processed
You have 102 days, 22 hours, 40 minutes and 35 seconds worth of pre-orders to go until it is your turn (not real time)

Wiec nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale wyślą mi decka za około 102 dni? W listopadzie będę miał rok od preorderu. To dziś jak ludzie zamawiają to maja dostać do końca roku.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza

To oznacza, że według zebranych statystyk (zgłoszeń od userów) Valve wysłało już Decka dla zamówień złożonych do 15 dni od startu preorderów(ruszyły 16 lipca 2021). Przed Twoim zamówieniem muszą jeszcze zostać zrealizowane zamówienia złożone do 102 dni od startu preorderów.
Dodatkowo możliwe, że masz już ustalony kwartał dla realizacji zamówienia po zalogowaniu się na  https://store.steampowered.com/steamdeck (strzelam Q4 2022).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...