Skocz do zawartości

RETROARCH czyli emulator wszystkiego na Xboxie Series X/S.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

no właśnie ja od tych starych gier dostałem zawrotu głowy i ogrywam teraz backlog z ps3, a nawet niektóre tytuły chcę ukończyć drugi raz (infamous, max payne 3). Na koniec chcę konsolę ostreczować i schować do szuflady, dopiero potem biorę się za backlog ps4 i potem za xboxa series... 

---

PSP chodzi dobrze, PS2 to loteria, właściwie w większości tytułów mam freeze ekranu, dlatego dalej trzymam PS3 z CFW i na nim wszystkie najlepsze gry z PS2 (PS3 służy mi za bazę gier PSX PS2 PS3). A co dziwne np. emu Wii odpala Xenoblade'a, czy Mariana 2,5D, dość płynnie - da się grać (tyle że grzebania sporo z ustawieniem pada).

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi jak w praktyce jest z emulacja ? Działa wszystko i jest przyjazne w użytkowaniu ? Bo jak czytałem komentarze to różne opinie były.. i pytanie czy normalnie się pobiera retroarch czy przez konto developer? 

Ogółem posiadam też dwie PS3 ale nie wiem czy można by któraś z nich przerobić bo jak czytałem o tym tematy to raczej mocno skalkulowane to było..

Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, grzybiarz said:

z dreamcasta mam pliki CHD, a nie bin/cue. pisałem jakiś czas temu, że zaoszczędziłem jakieś 20 GB.

https://edgeemu.net/browse-dc.htm

nie dość że miejsce zaoszczędzone to format CHD podobno najlepszy do emulacji i wszystko hula.

W Retroarch czy standalone?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, grzybiarz napisał:

a Ty nie wiesz może czy gdzieś jest lista dostępnych systemów/rdzeni?

Niestety jedyne co mi przychodzi do głowy to odpalenie RA i sprawdzenie, jakie są dostępne rdzenie. Listy nigdzie chyba nie widziałem, przynajmniej nie dla tego RA na Xboxie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...