Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Oj koledzy, zaraz zamykam kampanię no i…

 

image.gif.2a3b8c49799f0f9d77cb336cf0e98a25.gif
 

iiii zastanawiam się dlaczego gra nie mogła dostarczać jak te ostatnie 2-3h od samego początku? Dlaczego tak rozwleczono wątek

Spoiler

Kravena 

i zmarnowano 2/3 kampanii powtarzalnością z jaką nie miałem do czynienia od dawien dawna? :[
 

Te wszystkie rozterki moralne o których była mowa są płaskie, MJ i jej sekwencje to jakiś mokry sen lewackiej scenarzystki, a to wszystko osadzone w grze o dwóch spidermanach gdzie gameplayowo nie ma to żadnego znaczenia.
 

Gdyby była jakiś coop gdzie każdy robi swoje zadania i wraz z kompanem walczy na arenie, a tu kompletnie nic. Jak gramy jedną postacią to druga jest jakby zamrożona w czasie.
 

Za ostatnie 2-3h dałbym solidne 9, bo zagrało praktycznie wszystko, intensywność Milesa Morales, ale te poprzednie 11h które doprowadziły to naprawdę surowe 6/10 z mnóstwem samograja najgorszego sortu i walki z tymi samymi wrogami. 
 

No nie tak miało być. Brakuje tu skoncentrowania MM i emocji SM1. Mogło wyjść z tego połączenie obu, a wyszło, że nie wzięto najlepszych cech żadnej.

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Bawiłem się dobrze. Daję spokojnie 8/10 i czekam na ‚ostatni rozdział’ serii, który został zasugerowany jeszcze lepiej niż Venom w dwójce, ale błagam niech obejdzie się bez misji MJ, bo były one najsłabsze zarówno w 1 jak i teraz. 
 

Jestem też ciekaw czy wszyscy zapowiedzieli przeciwnicy wylądują w trójce czy może któryś z nich będzie w DLC. 
 

Ciekawym motywem dla DLC lub spinoffa mogłaby też być kontynuacja wątków Black Cat 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj skończyłem i podtrzymuję to co już tutaj napisałem. Wszystko jest zrobione zbyt bezpieczne. Miasto za duże i kompletnie nie wykorzystany jego potencjał. W walkach gra się "na pałę", pamiętając tylko o unikach, bo wrogowie jak przywalą, potrafią zbić sporo hp.

Zadania poboczne też tak sobie, a te minigierki z pszczółkami to :kekw:

No i MJ która robi za ubogiego klona Sama Fischera. Samo story też nie wciąga, bo mając Venoma jako antagonistę- tak się z nim kurła nie postępuje. 

No i graficznie to nie jest jakiś wypas, zwłaszcza mordki wypadają bardzo przeciętnie.

 

Sam uległem hypowi, bo jedynczka była (i nadal jest) świetna, a pod względem fabuły lepsza od dwójki. Tutaj po skończeniu jest takie odczucie "to już? koniec?". Trochę tak jak z filmem Venom 2, gdzie czekało się na Carnage'a, a kiedy w końcu się pojawił, to sami wiecie. 

 

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, funditto napisał:

ale błagam niech obejdzie się bez misji MJ, bo były one najsłabsze zarówno w 1 jak i teraz. 

z MJ raczej nie będzie, albo będzie ich sporo mniej, za to więcej będzie z

Spoiler

głuchoniemą dziewuchą MM

bo wczoraj w jakimś wywiadzie potwierdzili że

Spoiler

MM wchodzi na pierwszy plan, a PP będzie drugoplanową postacią, w sumie można się było spodziewać po scenie przed napisami

 

 

ogólnie gierka spoko, bardzo mi się podobało miasto i jego szczegółowość, gdzie niektóre dzielnice wyglądały jak w tym pokazowym demie matrixa na UE5

Odnośnik do komentarza

Dla mnie fabuła w dwójce akurat dużo lepsza niz w jedynce ale bez wątpienia miasto niewykorzystane, zbyt mało takich sensownych aktywności pobocznych a szkoda, bo miasto i otoczenie potrafi zachwycać, gra sprawia przez to wrażenie trochę niepełnej, pewnie zabrakło czasu czemu się nie dziwię, bo przez debilne decyzje włodarzy Sony większość generacji póki co jest na ich barkach.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

GoWR w 10 tygodni sprzedał 11 baniek w pierwszym tygodniu 5,1mln poszło

 

In the first ten weeks after its November 2022 release, God of War: Ragnarök sold more than 11 million units worldwide. The action-adventure game is a follow-up to the much-lauded God of War (2018) and sold more than 5.1 million units during its first week in November 2022.

Odnośnik do komentarza

Dobra, odpuściłem  może po 10h luźnej zabawy, doszedłem do misjiz Black Cat i na razie mam dość. Strasznie to wszytsko wtórne, fabuła czysty cringe (tak, nie jestem fanem uniwersum Marvela). Wrócę może jak zacznie się jakiś potężny sezon ogórkowy. Jakoś wolę konczyć Dead Island 2 i zacząć drugie przejście Baldurka na PC:potter:

  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak, ale ja piszę generalnie o branży gierek.
Bo to oczywiste że taki ex jak spider się sprzeda bez względu na wszystko.
Raczej to działa tak że przy następnej części sporo osób które zawiodły się mniej lub bardziej na 2 przemyśli zakup day1.
Ja na przykład na premierę raczej już nie wezmę bo się przejadlem tym systemem walki i generalnie mocno odczułem kotleta.

Odnośnik do komentarza

SM3 zapewne się sprzeda jeszcze lepiej. Pisałem już to tu chyba, niby się wszyscy cieszą jak to Insomniac wydaje grę za grą, ale wolałbym aby posiedzieli trochę dłużej nad Rift Apart i SM2 dostarczając lepsze tytuły, bo zawiodły pod wieloma względami. Obstawiam, że z Wolverinem będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...