Skocz do zawartości

Marvel's Spider-Man 2


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

Niestety poza paroma wyjątkami do tego nie doszło xD. 


Pewnie dlatego, że gra pozostawiła głównie niedosyt i rozczarowanie, ew. mieszanie uczucia. Nie ma tu nic więcej do dodania po miesiącu i tytuł jest pięknym przykładem tego, że już dawno oceny liczbowe przestały mieć jakiekolwiek pokrycie w faktycznej jakości gier.

 

Nie pierwszy i nie ostatni raz.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Faka napisał:

Przecież ja to widzę jak wygląda obraz w 60 klatkach i mi tu nie zakłamywać, że nie ma rozmazanego obrazu. Wystarczy zmienić tryby graficzne i widać bardzo dobrze różnice w odbiorze graficznym jak chuj w 60.

Tu się zgodzę, gra jest w 60 klatkach rozmazana i wygląda dużo gorzej niż w 30 klatkach - widać też ostry zjazd z detalami. Nawet w 40 klatkach jest gorzej i są wyraźne różnice względem 30, nie bardzo rozumiem jak tu niektórzy mogą pisać, że to to samo. Nie, to nie jest to samo. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, MatekDM napisał:

Tu się zgodzę, gra jest w 60 klatkach rozmazana i wygląda dużo gorzej niż w 30 klatkach - widać też ostry zjazd z detalami. Nawet w 40 klatkach jest gorzej i są wyraźne różnice względem 30, nie bardzo rozumiem jak tu niektórzy mogą pisać, że to to samo. Nie, to nie jest to samo. 

Gdyby było to samo, to nie byłoby inaczej, a tak nie jest to samo, więc jest inaczej, po to są tryby, żeby było różnie.

 

Czyli podsumowując rozmazane gówno te nowe gry. :kaz:

 

Kiedyś to było 

Odnośnik do komentarza
Teraz, KrYcHu_89 napisał:

Gdyby było to samo, to nie byłoby inaczej, a tak nie jest to samo, więc jest inaczej, po to są tryby, żeby było różnie.

 

Czyli podsumowując rozmazane gówno te nowe gry. :kaz:

Jak nie widzisz różnicy w rozdzielczości między trybem 30, a 60 klatek to polecam wizyte u okulisty :/

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MatekDM napisał:

Jak nie widzisz różnicy w rozdzielczości między trybem 30, a 60 klatek to polecam wizyte u okulisty :/

Nie widziałem, bo każdy ruch kamery powodował ślepotę, ale tryb 40 dawał radę. Grałem i tak w 60.

 

Co do gry, no to większość już dawno ukończyła i zachwytów było chyba dużo mniej niż narzekań. Sam nie miałem jakiegoś :hype: na grę, a i tak byłem rozczarowany.

Graficznie miałem odczucia meh, ale poruszanie się bez żadnych doczytywań robiło dobrze. Niestety to jedyne co robiło, bo w pozostałych kwestiach wypadło słabo.

Fabuła ogólnie była rozczarowująca, ale miała momenty, niestety mało. 

Dziwne drzewka, dużo skilli dostępne tylko fabularnie, brak zdolności strojów czy ograniczone gadżety to duży minus. Nie wiem czemu tak to poucinali.

Mało ciekawych misji pobocznych jest odczuwalne, a szkoda, bo dodatkowe dzielnice miasta miały potencjał, w zamian dostaliśmy jeżdżenie na rowerze czy skradanie MJ (tragedia, jeszcze gorzej/głupsze niż w jedynce), albo inną postacią.

Kwestia grania dwoma SM też zmarnowany potencjał, bo nie wpływa na nic, tu ponownie drzewka podzielone, odkrywania dwa razy tego samego.

 

No był to mega bezpieczny sequel, który niestety w wielu kwestiach wypada gorzej niż 2018 czy MM. Po zrobieniu platyny od razu wywaliłem z dysku, co praktycznie mi się zdarzało w grach od Sony.

Może coś zrobią ciekawego z DLC jeżeli będą, NG+ się kiedyś sprawdzi, może odbiór będzie inny, ale na SM3 nie czekam, tak mi obrzydzili pająka.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, MYSZa7 napisał:

Chyba tylko ja się po części jaram i rozkminiam co tam w trójce przygotują jeśli chodzi o story i postacie. :(

 

Nie przejmujcie się mną, dalej sobie dyskutujcie o grafice.

Jeszcze ja i paru kolegów co skoczyli grę wcześniej:). Dla reszty można odpalić znicze. 

 

W DLC pewnie 

Spoiler

Carnage

 

W 3 pewnie 

Spoiler

Green Goblin i Morales jako główny bohater, być może w ogóle bez Petera?

 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kiseki napisał:

Ale się podjarałem tą pałką, którą Czarny Kot ukradła. Już sobie wyobrażałem te kombinacje i możliwości w walce i poruszaniu się. 

Ale się rozczarowałem jak ta pałka zniknęła po 10 minutach i nie wróciła :balon:

Taa, z tą pałką to było hmm dziwne, może w DLC, w jedynce Kobiety Kot tam było trochę. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...