Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Bzduras napisał:

image.thumb.png.c72c90a14ff91101e086b275f2021b21.png

Trochę nietypowo, z reguły wrzucają 40 VRR ten środkowy, ciekawe jak to wyjdzie w praniu, balanced z VRR. 

 

Wygląda, że perf nie ma tez żadnego antyaliasingu? Albo zwykłe TAA, byleby nie FSR :D. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, XM. napisał:

Dementuje, że to jakiś jebany klon soulsow - Nier + Sekiro :obama: cudownie się w to gra. I ten soundtrack ten wokal kurwa cudo.

Mr Mcmahon GIFs | Tenor

10 minut temu, XM. napisał:

Nie wiem, ja nie będę przechodził całego bo wolę grać w pełny produkt 

 

 

 

 

Vince Mcmahon Reaction GIFs | Tenor

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie jest to gra, którą czułbym pokusę kupić na premierę za ponad 300zł, ale wbrew pewnym obawom daleki jestem od krytyki. Jest dobrze. Całość wypada konkretnie, nawet jeśli jest to jawna inspiracja Nier + Bayonetta + Soulslike. Cycki i tyłki grę sprzedadzą, ale bez tego też nie byłoby źle.

 

Ogólnie demo zrobiło dobre wrażenie. Tylko dubbing słaby.

Odnośnik do komentarza

Nie zdążyłem przejść całego dema, bo musiałem lecieć na pociąg, ale i tak dużo widziałem i jestem zadowolony. Fajny i dosyć wymagający system walki. Trudno jest czasem wyczuć nadchodzące ciosy, ale to może kwestia opatrzenia się z wrogami (obecnie gram w Bloodborne'a i tam animacje wrogów jakoś łatwiej się czyta). Animacja i wygląd dzierlatki to pierwsza klasa. Bardzo spodobał mi się design statków z takimi bogato zdobionymi frontami.

Co mi się nie podobało to słabo widoczne znajdźki wypadające z pudeł i wrogów + drętwe huśtanie i skakanie po drążkach, gdzie nawet nie trzeba się rozchuśtywać, aby przeskoczyć na kolejny drążek.

 

Nie ma co ukrywać, że gra jest ostrą zrzynką Automaty. Mamy grupę pięknych żołnierek, walkę o odzyskanie ziemi z jakimiś dziwnymi tworami, zniszczone miasto, które przejmuje natura, muzykę jak z Niera i towarzysza drona. Założę się, że fabuła też będzie dotykać egzystencjalnych problemów. Tak czy owak chyba szykuję się na premierę. 

Edytowane przez Wojtq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...