Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie co innego mogło być na pierwszym miejscu m d r. Serio nie umiem tak o zgadnąć, co jest drugie, nie ma żadnych gier AAA które niedługo wychodzą. Eiyuden, staroszkolne jRPG 2D? Reszta rankingów sprzedaży to reedycje i porty, w tym sprzed 20 lat jak Paper Mario. 

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo pisać, jest fragment mocno wzorujący się na drugiej części Uncharted. Kilka nowych przeciwników, oczywiście z fajnym designem, broń palna, która ma różnego rodzaju pociski (wiązka laserowa i typ w wagonie, nice). Końcówka to bossek, który technicznie pokazuje wysoki poziom tej gry.

 

PS. Muzyka przy walce z bossem :notbad:

 

PS2. czytam komentarze pod filmem, chyba jest już jakaś aferka dotycząca wyglądu głównej bohaterki, i IGN obraził komuś żonę. Zaczyna się.

:popcorn:

 

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, YETI napisał:

PS2. czytam komentarze pod filmem, chyba jest już jakaś aferka dotycząca wyglądu głównej bohaterki, i IGN obraził komuś żonę. Zaczyna się.

:popcorn:

 

 

Wrzucałem w statusach, wygląd bohaterki nierealistyczny, tymczasem model powstał na bazie prawdziwej modelki

Przechwytywanie2.thumb.JPG.49a5088fd2794711029c0659d83f751a.JPG

Przechwytywanie.thumb.JPG.7328c72db99aed714e1a80d6d613fea0.JPG

Przechwytywanie3.JPG.e2761198239ba1f1e21944db55528de6.JPG

Odnośnik do komentarza

IGN France tylko, nie główny oddział, ale jestem ciekaw jaką ocenę wystawią grze xD. 

19 minut temu, BRY@N napisał:

Tak IGN jechał po twórcy, że główną bohaterkę zrobił ktoś kto wcześniej nie widział kobiety :reggie:

 

Ale jak ich ludzie pojechali to się obsrali i usuneli artykuł. 

A to już usunęli artykuł? To pewnie będzie 9/10 xD. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, mugen napisał:

 

Dla odmiany mogliby wrzucić jakiegoś potężnego chłopa z Korei. 

 

 

 

ale ta muzyczka robi wrażenie, też jeszcze raz demko sobie ograłem i zagrało jeszcze lepiej, niż na 1 razem z racji znajomości mechanik :). 

 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...