Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Szermac napisał:

Są 3 zakończenia :D 

Kilka godzin przeleciało nie wiem kiedy, rzeczywiście jak już się ograło w demku trochę to ten combat wchodzi cudownie. System walki to jest 10/10, rozwój postaci to jest 10/10. Naprawdę większość doświadczonych devsów powinna się uczyć od twórców mobilek :). 

  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Square napisał:

VRR też macie wyłączony? Nie pamiętam jak było w demie.

 

Jak nie przenosiliście postępów z dema to też wszystkie kombinacje ataków są od razu dostępne?

Ja przeniosłem postępy z demka, wtedy przenosi absolutnie wszystko, skille, znajdźki, kasę, jedyne czego nie przenosi to bossfight trzeba robić od nowa, bo ostatni zapis jest jakby sprzed tej pierwszej dużej walki. Więc w sumie nic nie tracisz, zaraz po bossfighcie masz też soulsowe skróciki, więc można sobie wszystko ładnie poodblokowywać, jak coś się ominęło w demku :). Polecam przenosiny, chyba, że ktoś naprawdę chce jeszcze raz ograć tutorial i zapomniał podstaw przez te kilka tygodni. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Prosiłbym też moderatorów o zbanowanie userów @Daffy @Pupcio i @Paolo de Vesir z tematu, ich żółć powinna być wylewana w odpowiednim temacie poza tym growym :)

3 minuty temu, Szermac napisał:

Pan Square już dużo dalej z przodu :D 

hahaha, zaraz skończy, mówisz :)? 

 

Ten outfit z Killa Billa zajebisty, ciekawe gdzie wpada

 

IMG-4028.jpg

Edytowane przez KrYcHu_89
  • beka z typa 3
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Szermac napisał:

Jeszcze się nazmieniasz xD

Czy budki telefoniczne działają jak posągi Mariki w Eldenie ? Bo po śmierci przeniosło mnie do takowej, ale nie wiem czy to dlatego, że przed takim specyficznym miejscem akurat była, czy to tak na tych otwartych terenach działa ? :hmm:

W jakim sensie? Po zgonie wracamy tam gdzie ostatnio siadaliśmy, czy coś się potem zmienia? 

Teraz, Szermac napisał:

Strój z deluxe jest dużo dalej niż pierwszy jaki można znaleźć :D

Gdzie znalazłeś pierwszy? Daj w spojler :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

W jakim sensie? Po zgonie wracamy tam gdzie ostatnio siadaliśmy, czy coś się potem zmienia? 

Gdzie znalazłeś pierwszy? Daj w spojler :)

 

Oprócz tego obozu normalnego, są też wolno stojące budki telefoniczne do szybkiej podróży, przy których się nie odpoczywa i przy takiej też po zgonie mnie zrespiło.

 

Co do pierwszego stroju

Spoiler

To jest w pokoju na tym wiszącym peronie kolejki, którym nie dawno jechałeś :)

 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Szermac napisał:

 

Oprócz tego obozu normalnego, są też wolno stojące budki telefoniczne do szybkiej podróży, przy których się nie odpoczywa i przy takiej też po zgonie mnie zrespiło.

 

Co do pierwszego stroju

  Pokaż ukrytą zawartość

To jest w pokoju na tym wiszącym peronie kolejki, którym nie dawno jechałeś :)

 

Tak mam go, ale jeszcze nie wycrafciłem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...