Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedłem :obama:
Dwa zakończenia zrobione (save w chmurę) i dwa ostatnie bossy ubite.
Nie powiem, przy tym z dobrego zakończenia (podaj łapkę), miałem moment zwątpienia, czy aby na Story nie przełączyć, bo nie za często nie dawałem rady odczytać ataków, wyprowadzonych z takim zawahaniem.
Koniec końców nie uległem pokusie i prawilnie, na Normalu dojechałem do końca.

18f829d220582-screenshotUrl.thumb.png.5ca4393f673c359432e599417a97c1df.png
Wspaniała przygoda, teraz jeszcze speedrun na NG+ i po platynkę :fsg:

Odnośnik do komentarza

Na pustyni jedyny główny wątek to walka ze strażniczką przed wejściem do Abyss, cała reszta mapy jest opcjonalna. Całość można przejść w kilka minut od przylotu.

Do końca jeszcze kawałek albo i więcej, ale już bez otwartych lokacji.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Szkoda że tych liniowych poziomów jest tak mało. Te dwie pustynie, bieganie po nich i szukanie znajdziek to do porzygu w pewnym momencie. Nie oczekiwałem tutaj różnorodności jak w Horizonie, ale ogólnie zmarnowany potencjał. 

Kończę te poboczne i lecę do windy. Ostatnie 4 puszki same się nie zbiorą.

Odnośnik do komentarza

No Pustynia zdecydowanie najsłabsza, ale jak nie biega się za znajdźkami to nie ma tak źle. Pustkowia dużo lepsze, bo bardziej urozmaicone.

 

Świeży sejw na hard jest rzeczywiście trudny. Później pewnie będzie łatwiej, ale sam początek jest cięzki.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj złowiłem 22 rybki w dwóch miejscówkach- Oaza i jezioro przy mieście. Ile z tego tych co mi brakuje? JEDNA. Komplet mam tylko w tej pierwszej. Dwóm tak wolno ten pasek schodził, że nawet z ułatwieniem nie miałem szans ich wyciągnąć. 

Z komentarzy pod filmikami na YT widzę że nie jestem w tym osamotniony.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, PiotrekP napisał(a):

Wczoraj złowiłem 22 rybki w dwóch miejscówkach- Oaza i jezioro przy mieście. Ile z tego tych co mi brakuje? JEDNA. Komplet mam tylko w tej pierwszej. Dwóm tak wolno ten pasek schodził, że nawet z ułatwieniem nie miałem szans ich wyciągnąć. 

Z komentarzy pod filmikami na YT widzę że nie jestem w tym osamotniony.


Ja miałem problem tylko na początku jak nie zczaiłem, że wystarczy raz wcisnąć R2 i go utrzymywać w tym wyznaczonym miejscu. Ryby łowiłem wszędzie w sumie, nawet w bonusowej lokacji Lily chyba ostatnią ogromną złowiłem. 
Żongluj przynętami, w końcu jakoś uzbierasz ;) 

https://www.eurogamer.net/all-stellar-blade-fish-locations-spot-how-to-9430 
Masz tutaj tabelke, gdzie jakie najczęściej wpadają i jakie przynęty użyć.

Odnośnik do komentarza

Ja nie miałem z tym żadnych problemów, jedynie druga gigantyczna/legendarna wpadła za 15 razem, bo ciągle pierwsza się łapała (sporo punktów było na wymianę w sklepie).

 

Wczoraj w końcu po wielu próbach padł Abaddon na świeżym hardzie. Satysfakcja większa niż w dwóch pierwszych przejściach.

Nie wiem czy będę całość tak przechodził, bo jak dadzą coś fajnego w tym tygodniu jak Boss Rush albo jeszcze wyższy poziom, to zaczyna kolejne NG+ na głównym sejwie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...