Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

Killer to może za duże słowo, ale w gatunku ostatnio mało się działo a i female protagonist jest jak za dawnych dobrych czasów i jest doopa i są tzytze.... więc będzie dobrze. Czas w jakim ta gra wychodzi też jej dużo pomaga ...

A jak każdy pogra i przeFapuje z tydzień gierkę to przyjdzie czas na jakieś chłodniejsze oceny ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Square napisał:

Przeszedłem demo po koreańsku i ogólnie chyba lepiej robi niż angielski, tylko że no właśnie, trzeba się skupiać na napisach. Pelniaka odpalę pewnie po angielsku i zdecyduje z którym zostać.

Jeszcze tydzień czekania.

 

Może warto będzie przejść grę nawet dwa razy. Mimo że jak wiadomo nie lubisz tego ;)

Ja planuje najpierw ang, później korea, bo świetnie brzmi.

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie wjeżdża koreański. W żadnej grze gadanie podczas walki nie wnosiło za wiele do fabuły. Ot takie typowe japońskie przyzwyczajenia wschodnich gier, że bohaterowie muszą gadać coś podczas walki.

 

Ff7r miał tego do pożygu wrzucone i nic tam nigdy sensownego nie bylo.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, oFi napisał:

7 dni do mesjasza

 

image.thumb.png.23f8b8ca9d5065637a611b10a7cb0194.png

 

@Square będzie ten licznik na głównej? Pies somsiada pyta :hype:

 

 

Oj będzie to dla wielu osób Mesjasz. Takich gier jak Nier zwyczajnie brakuje a są jak dla mnie małymi dziełami sztuki, grami przy których odpoczywam, wpadam w klimat od razu na kilka godzin żeby po przejściu nie mieć później ochoty grać w nic innego. Takie gry zostają na długo w głowie. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Whisker napisał:

I koniecznie od poniedziałku wstrzemięźliwość seksualna każdej formy. Odbieranie gry (i każdego stroju EVE) będzie bardziej spotęgowane  

 

Jedna dłoń na padzie, druga na joysticku, jedno oko na akcji, drugie na napisach, żeby panna mogła stękać po azjatycku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...