Skocz do zawartości

Stellar Blade


Jordanensis

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bzduras napisał:

Recenzje i średnia xd Jakiś tam wyznacznik to zawsze jest, ale skoro już niektórzy grali w demo (a cotek to chyba jakieś grube godziny w nie włożył) to kogo obchodzi średnia czy jakiś redaktur? Większości gierka się podoba i już jest zamówiona, więc bawcie się dobrze, po prostu.

 

A te Openkrytyki i inne mety do rzucania dwóch cyferek jako argumentu na cokolwiek (dobre/zle/co tam potrzeba na poczet danej narracji) trzeba kurwa zaorać.

 

Nie zgodzę się, średnia jak najbardziej oddaje ogólną jakość danego tytułu szczególnie jeśli jest wyciągnięta z kilkudziesięciu recenzji. Szczególnie jak masz więcej sprzętów i chcesz kupić najlepszą wersję. Mi to się przydaje mega często, szczególnie jak chce kupić indyka na Switcha to nie raz szybko wyłapuję słaby port. Czy nawet teraz jak chciałem ograć Kingdom Come, 10 sekund weryfikacji pokazuje w którą stronę iść:

 

image.thumb.png.864191b3052f6d0d2889598f386386ce.png

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Shen napisał:

Mnie jako gracza to tak średnio, ale po przykładzie Days Gone widać, że dla firm te kolorki na meta to świętość i być albo nie być dla ewentualnej kontynuacji.

Wiele osób też się tym kieruje, Unicorn Overlord sprzedawał się tak sobie w preorderach, zeszło embargo na recki i pudełka wyprzedały się wszedzie, a w Japonii wydawca przepraszał za braki towaru.

Oczywiście, że dla korporacji i twórców ma to kolosalne znaczenie, tak jest skonstruowany ten biznes. 

Edytowane przez KrYcHu_89
Odnośnik do komentarza

Recenzje są potrzebne Paolowi, żeby mógł się poczuć lepiej. :) Mi po demie nie potrzebne jak wspomniał Bzduras. Tylko wspomniałem, że będą szały macicy niektórych redakcji tylko dlatego, że się głównej bohaterce trzęsie dupa i cycki i grube gałgany nie mają szansy tak wyglądać. Dokładnie będą brzmiały tak samo jak Paolo de Oszołom :) 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Szermac to jest już choroba, naprawdę. Super, że gra Ci się podoba, ale tak odleciałeś już w kosmos, że nawet Kojimowcy z przedpremierowego tematu Death Stranding nie widzą cię już na orbicie. Już kompletnie nie dopuszczasz do siebie, że ta gra może się komuś nie podobać co odzwieciedlą recenzenci w tekstach. Nie mają takiego prawa. Jeśli recenzje będą nieprzychylne SB to już wiadomo - lewacy bojkotują mesjasza.

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Shen napisał:

Mnie jako gracza to tak średnio obchodza te cyferki, ale po przykładzie Days Gone widać, że dla firm te kolorki na meta to świętość i być albo nie być dla ewentualnej kontynuacji.

Tym bardziej do zaorania, teraz dodam, że w trybie na już.

Odnośnik do komentarza

Paolo Ty masz drewno zamiast mózgu nie ? Ty za to nie dopuszczasz do siebie, że komuś się Stellar może podobać i się jarać. Tego to dopiero nie rozumiem, jak można komuś mówić, że robi źle, że się jara, umrzyj. Ja dopuszczam do siebie opcje, że się może nie podobać, bo przecież wiem, że Ci się nie podoba i spoko :lapka:
Co do recenzji, chodzi mi o recenzje, w których będzie napisane, że bleeee jak można tak seksualizować kobiety 6/10. Gdzie to będzie zaznaczone, bo będzie. A nie, że grafa 8, fabuła 6, nuda 6 błędy 5 - 6/10 i zrobię wtedy, łeee pewnie dlatego, że sexy postać xDD
 

  

6 minut temu, GearsUp napisał:

Szermac pękło już 100h w demku?


8h

Edytowane przez Szermac
  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Tylko, że ja nie nabijam się z samej gry, a z otoczki jaka jest wokół niej kręcona, komentarzy na granicy dobrego smaku i to w sumie tyle. Specjalnie dla Ciebie przejrzałem ostatnie 15 stron tematu i napisałem tam dosłownie raz, że mi się gra nie podoba, a tak to było kręcenie beczki z wymienionych wcześniej tematów. Ty sobie zaś zaczynasz dorabiać do tego teorie, że pluję ciąglę na samą grę i jeszcze mi życzysz śmierci, bo się z tego śmieję. XDDD Weź się pierdolij w łeb czasami.

Odnośnik do komentarza

Luzik, gierki to serious business, wiem coś o tym. Poza tym tematem to naprawdę Cię lubię, ale taka moja natura, że lubię być w kontrze. :wub: Obiecuję, że nie będzie mnie tutaj jutro w trakcie recenzji, jeśli będę coś kręcił to w CW. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Pewnie jeszcze bardziej. Tak czytam ostatnie dwie strony i odnosząc się do tych recenzji. Taki days gone miał średnie oceny, gra nie chodziła najlepiej no i co z tego skoro bawiłem się wybornie i dla mnie to jedna z ulubionych gier na PS4? Za to taka Zelda mimo iż działała tak samo chujowo miała w chuj dobrą średnią (też kocham żeby nie było). Tak więc dla nas graczy średnia nie powinna być taką wyrocznią. Dla akcjonariuszy jest już ważna i niestety nie dostanę drugiej części zomnbików. Co do stellar ja wziąłem po tym jak ograłem demo. To co widziałem tam mi się podobało i chce w to zagrać. A czy będzie 7 czy 9 na meta już jest dla mnie mniej ważne. 

Edytowane przez creatinfreak
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Problem z seksualizacją kobiet w gierkach zrodził się przez zachodnie i europejskie, incelowskie dyrdymały o feminizmie, przedmiotowym traktowaniu kobiet, bla, bla, bla. Z całym szacunkiem, ale współcześnie obrywa się nawet pięknym kobietom, takim typowym shb (super hot babe)  a co dopiero powiedzieć o fikcyjnej postaci z gry wideło. Tak dla jasności, ciało EVE jest skanem PRAWDZIWEJ kobiety, jedynie twarz jest dziełem grafików w Shift Up. W Azji do tej pory przetrwała estetyka kobiecości. Stellar Blade gameplayowo i koncepcyjnie to jest po prosu żyleta. Żaden płacz tego nie zmieni. 

  • Plusik 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Frantik dzieki za material ale nie ogladam już całości. Wszystko bedzie odkrywane na bieżąco, ale muszę przyznać, ze jak mocno pieszczotliwie devi mówią o swoim dziele i dzielą się swoja pasją jaką wlozyli w ten projekt. Mam nadzieje, że marka rozrośnie się na tyle na ile będzie zasługiwać <3

 

Odnośnik do komentarza

Ja będę miał dylemat, czy ganiać się mikroskopijną dziewczynką po survivalowym ogródku z pająkami i kijankami czy też może ganiać pełnowymiarową dziewczynką po miastach, ruinach i napierniczać się z przerośniętymi robalami? Pierwsza z wymienionych gier zassała mnie mocniej niż Cherry Crush bakłażana w swych filmikach, mocniej niż neodymowy magnes przyłożony do tarczy licznika prądu, zassała bardziej niż czarna dziura materię z pobliskich gwiazd.. no i nie wiem czy się oderwę - Grounded jest piekielnie dobry a tu Eve nadchodzi. Ehh życie gracza.. za dużo dobrych gierek w tym samym czasie GAD DEMYT!

  • Plusik 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Obstawiam coś w okolicach 80-85 na meta. Pewnie kilku oszołomów się znajdzie, co obniży ocenę za dupę i cycki, ale nie sądzę, że będzie tego sporo. Tak szczerze mówiąc to Stellar Blade wygląda mi od początku na takie mocne 8/10. 

Chociaż ja biorę w ciemno. Trzeba wspierać, bo inaczej w obozie niebieskich niedługo zostaną same Alochy w roli głównych bohaterek :Aloy_cool1:

  • Plusik 1
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...