Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

No miałem tylko sprawdzić SA w pasie i tak jakoś nagle zleciało kilkanaście h. No dobra to już przejdę. W sumie skoczyłem tylko raz, daaaawno temu, w okolicach premiery.
Tak z ciekawości bo nie pamiętam jestem już w połowie głównego wątku czy raczej 1/3? Właśnie skończyłem misję

Spoiler

dla triad w San Fierro co trzeba było jechać za pociągiem i ściągnąć ze snajperki dziennikarza. 

 

Co do samego remasterka to jest czasami beka z bugów, ale gierka ofc dalej się mega borni. Na plus oświetlenie, 60 ks (choć ze spadkami przy zadymach czy deszczu) i w sumie otoczenie. Jakby postacie chociaż tak dopieścili jak otoczenie to byłoby gi. 
 

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem wczoraj GTA III. Było kilka bugów typu zidiociali przeciwnicy, czy błędy graficzne. Misję

 

Spoiler

w której trzeba eskortować opancerzone auto do celu, robiłem 3 razy. 2 razy auto nie zmieściło się wjeżdżając w bramę, już na finiszu i blokowało się, bo algorytm nie zakładał, że auto się wycofa, tylko parło na przeszkodę xd

Podejrzewam, że to błąd pierwotnej gry, a nie remastera, ale wszystkie takie idiotyczne błędy powinno się naprawić remasterując grę.

 

Pograłem też wczoraj trochę w Vice City i wydaje się być znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza

Wsiąkłem w Vice City, wszystko wydaje się tu być znacznie lepsze niż w GTA III. Kolorowa oprawa wyszła w remasterze bardzo dobrze i wygląda to całkiem imponująco. Do tego soundtrack i jest fajne połączenie. Jazda autem i strzelanie też lepiej się spisuje. Oczywiście, leży sztuczna AI. W misjach z Lancem, chłop się potrafi zablokować na ścianie, albo zgubić gdzieś po drodze.

 

Przez lata zdążyłem zapomnieć jakie dobre i różnorodne misje są w Vice City. Fabuła też się dobrze rozkręca. No ciężko mi było wczoraj skończyć granie.

Odnośnik do komentarza

@krupek mój kolego powiedz mi czy w III albo VC też wywala do dasha? W SA po 20h czym dalej w las występuje to co raz częściej. Najgorzej, że dzieje się to podczas checkpiontow. Co gorsze, to jak odpalasz znowu giekrę, wznawiasz od punktu checkpointu to znowu wywala. Koniecznie trzeba zapisywać co misję.

 

No ale kurl mam 25h na liczniku, ale ta gierka jest miodna, różnorodna, jakie ciekawe misje. Praktycznie wszystko zapomniałem. Dobrze, że była ta wrzutka do GP. Inaczej bym pewno sobie nie odświeżył tego klasyka. Jak rozdzielą pozostałe części to na bank w jakimiś promo dokopuję III i VC. 

Odnośnik do komentarza

U mnie nic takiego się nie działo. Jedyne problemy utrudniające rozgrywkę jakie miałem to raz VC się kompletnie zawiesiło, ale mogłem wyjść do dasha i uruchomić ponownie grę, konsola się nie zawiesiła. Dodatkowo, czasami po włączeniu gierki przy quick resume, krzaczy się nawigacja na mapce w grze, oznaczam punkt docelowy, nawigacja nie reaguje i mnie nie prowadzi.

 

No SA to piękna gra, multum możliwości, pomysłów i rozwiązań. Fabuła i misje już nie były takie różnorodne i pomysłowe w IV i V. Liczę na to, że jak w końcu doczekamy GTA VI to będzie też taką kopalnią możliwości, co SA. 

 

Ja obecnie jestem na ukończeniu VC. Czuć ogromny skok jakościowy względem III. Prawie każda misja daje dużo frajdy, choć niektóre są głupie i frustrujące. Niesamowite, że te gry mają prawie 20 lat.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

No SA to piękna gra, multum możliwości, pomysłów i rozwiązań. Fabuła i misje już nie były takie różnorodne i pomysłowe w IV i V. Liczę na to, że jak w końcu doczekamy GTA VI to będzie też taką kopalnią możliwości, co SA. 

Oj tak. Szczególnie IV. Dla mnie to najlepszy klimat, fabuła, postacie, muza, miasto, model jazdy, ale misje najgorsze z wszystkich „GTA 3D”. Większość to jedź, zabij i wróć. No tu już V była pod tym (i tylko tym) względem lepsza.   

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, krupek napisał:

A nie można po włożeniu płyty pobrać wersji PS5 ze Store? Na XSX wersja z płyty się nie instaluje, więc i tak pobiera się online, tak jak pisałem wcześniej xd

 

No wlasnie ponoc nie ma takiej opcji przy płycie. Tylko cyfra ma licencje cross-gen co jest pojebane lekko.

  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Oni już nic z tym nie zrobią. Wydali wszystkie wersje, patcha naprawiającego najgorsze błędy i przeszkadzające w rozgrywce i to na tyle. Sprzedało się ponad 10 mln sztuk, więc cel pewnie zrealizowali.

 

Choć gra mi się dobrze to mam wielki żal, że zmarnowano szansę na naprawdę godne remastery i postawienie pomnika trylogii.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, krupek napisał:

Oni już nic z tym nie zrobią. Wydali wszystkie wersje, patcha naprawiającego najgorsze błędy i przeszkadzające w rozgrywce i to na tyle. Sprzedało się ponad 10 mln sztuk, więc cel pewnie zrealizowali.

 

Choć gra mi się dobrze to mam wielki żal, że zmarnowano szansę na naprawdę godne remastery i postawienie pomnika trylogii.

Wystarczyło usunąć bugi, zmniejszyć pop-up oraz poziom postaci zrobić na poziomie odświeżenia otocznia i byłoby gi. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, krupek napisał:

Generalnie te postaci to nie jest jakiś dramat, one były skwadraciałe oryginalnie i remasterowanie je uplastyczniło. Tommy w VC ma czasami tak obłąkany wzrok, że to jest aż creepy xd

Powiem ci, że w SA one są często jakieś powyginane, szyje ujebane XD no i otoczenie + oświetlenie  jest naprawdę spoko odświeżone, że tym bardziej zwiększa się dysproporcja.  

Odnośnik do komentarza

Właśnie chciałem pytać czy ktoś ma problemy z savami w San Andreas. Przejdę misje i mam auto zapis, dobrze, że czasem wykonam coś pobocznego i robie manualne zapisy gry. Przeszedłem dwie misje, wykonałem zadanie w strzelnicy ostatnim razem, a dziś gdy wznawiam grę, wyskakuje jakiś błąd save i wywal mnie do głównego menu PS5….

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...