Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest do wyboru pobranie builda pod PS5 to zwykle wyświetlają się dwa kafelki po włożeniu plyty, jak np. z Guardiansami. Jeden odpala PS4, drugi pobiera zawartość pod PS5.

 

A jak jest z cyfrowym GTA Trilogy? Gra ma znaczek PS4 i odpala się jako kompatybilna (ale np. plynniejsza - patrz Cyberpunk) czy ściąga osobno dedyk pod PS5 (patrz: AC Valhalla, It takes Two, Strażnicy etc.).

 

A tu co sie pojawia?

IMG_20211217_120656.jpg.f76f58c84d6d0f8c8fd07b7a06de98fc.jpg

Odnośnik do komentarza

Ten kafelek z drugiego zdjęcia wygląda jakby tylko uruchamiał gre już zainstalowaną i z niego właśnie zainstalowałem gre która pojawiła się jako osobny kafelek (zdjęcie pierwsze). Co do wersji cyfrowej to nie pomoge bo nie mam jej póki co ale czytałem w internetach że jak ją masz to przy kafelku widać biały znaczek PS5. Także już nie wiem  o się dzieje i myślę że trzeba chyba będzie kupić cyfrowo by było PS5 bo z pudełkiem chyba jest kaszana 

IMG_20211217_121003.jpg

Edytowane przez Kavka
Odnośnik do komentarza

Wersja cyfrowa ma normalnie wersję osobną dla PS4 i PS5. Wersja pudełka ma najwyraźniej tylko wersję PS4, bez opcji upgrade'u. Wydaje mi się, że puszczą patcha pod to, bo siedzą cicho od dłuższego czasu, to może coś dłubią, żeby jeszcze w tym roku wydać grubszego patcha. Albo po prostu czekają, aż sprawa ucichnie i fajrant.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pupcio napisał:

Maciucha jedzie już twój egzemplarz dzięki któremu pograsz w 20 letnie gry w 20fpsach pod kołderką w te święta???

 

no planowałem nawet wziąć tę goowno wersję na switcha, bo już opłaciłem preordera, ale no przesunęli na początek 2022 więc anulowałem, bo chodziło o święta bożego narodzenia, a nie wielkanoc :reggie: 

Odnośnik do komentarza

@_Red_Wcześniej pytałeś się o wersje cyfrową to po niedawnym jej zakupie miałem opcje aby pobrać od razu "edycje" PS5 a jak wciśnie się te trzy kropki w kółku to jest wybór wersji w jaka ma być pokazywana i wersja PS4 była w moim przypadku do ściągnięcia.

Ps. Myślę czy by jutro nie porobić kilka zdjęć wersji cyfrowej i zamieścić je po edycji tego posta albo nowego

EDIT: Wrzucam trochę zdjęć dla zainteresowanych jak to mniej więcej wygląda w wersji cyfrowej na PS5:

 

IMG_20211218_101411.jpg

IMG_20211218_101436.jpg

IMG_20211218_101448.jpg

IMG_20211218_101744.jpg

Edytowane przez Kavka
Dodanie zdjęć
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...