Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

43 minuty temu, Metal Face napisał:

Jak wygląda obecna sytuacja tej trylogii? Da się grać bez zgrzytania zębami? Są jakieś poważne bugi utrudniające, bądź uniemożliwiające rozgrywkę? I czy nadal najlepiej odpalić wersję z PS4 we "wstecznej" na PS5?


Czyli wersja PS4 uruchomiona na wstecznej na PS5 działa lepiej niż jej "natywny" cyfrowy odpowiednik na PS5? Pytam, bo jak kupię w pudełku, to będę miał tylko wersję PS4 w trybie kompatybilności.

Odnośnik do komentarza

Kończę San Andreas. Doczytanie tekstury po wyskoczeniu z samolotu mnie nie boli. Raz wywaliło mnie z quick resume i jeden raz gra zwolniła do chyba 2fps :kaz:

Oprócz tego wyżej, to jest w miarę. Nie zbieram żadnych gowien i lecę raczej główna linie fabularna z misjami nie odbiegając na boki zbytnio. 
Gry swego czasu nie ukończyłem, tak samo jak 3, VC i 4. Pograłem, posmecilem się po mieście i nigdy nie udało mi się dotrzeć do finału. Teraz nadrobię, ale pewnie jebne pawie także coś przegryźć muszę pomiędzy. 
4 kupiłem w promocji za 33zl na ms store.

 

 

Odnośnik do komentarza

Skończyłem San Andreas. Oprócz w/w baboli nic więcej nie uświadczyłem. 
Teraz 3 odpalę. Vc na koniec zostawie.

 

3 odpalona i mam wrażenie ze lepiej wyglada niż SA. Spodziewałem się gorszej gry po 21 latach. W miarę wyglada, chodzi jak na chwile obecna spoko, Rise FM gra przyjemnie :) 
Gralem w to majac 16 lat, skończę majac 37 :sapek: 

 

Odnośnik do komentarza

GTA 3 ukończone. Jak wyżej, leciałem linie fabularna.

Trudniejsza była trojka, więcej razy ginalem,  zaczynałem od nowa misje. Brakowało checkpointu przed początkiem akcji i trzeba było gibac wszystko od nowa. Trochę męczące, ale gra ma swoje na karku. Jazda pojazdem również na minus względem SA, bo lekka stłuczka czy nawet dotknięcie, a autem obracało prawie. Policja bardziej umęczona i debilna.

Została wisienka Vice City. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skończyłem. Musiałem biznesy rozkręcić żeby dostac ostatnia misje w VC. 
Trylogia spoko, za 120zl ujdzie w tłoku. W końcu zaliczyłem te GTA.

3 nie ma quickresume. Nie działa. W SA czasami się zawieszalo. Vice City zero problemów. 3 robiła robotę zmiana widoku i pełne 3D. Fabularnie nijaka. Misje tez bez ładu i składu trochę. Najlepiej kupy się trzyma Vice City, SA ujdzie. Klimatu im nie można odmówić, muzycznie najlepiej VC. Ogólnie VC najlepsza cześć z tej trójki. 
Jakby zrobili remastera jak Capcom Residenty byłaby petarda. 
 

Została IV.

 

 

Edit: jedna rzecz która mnie drażniła w tych grach, to jak zginąłem w trakcie misji. Wszystko co robiłem przed musiałem powtórzyć. Znowu dojechać do znacznika misji, zdobyć np pojazd, dojechać i zacząć misje. Po zgonie startuje od początku misji, a nie znowu wszystko od nowa robić. Niby bzdura, ale w kilku miejscach umęczone to było.

Edytowane przez iluck85
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
Gość Rozi

Gierki dostały update w steamdb, pierwszy raz od ponad 50 dni, może jakiś patch jest blisko :kekw:

 

Swoją drogą ostatnio przeszedłem oryginalne Vice City i okropnie się ta gra zestarzała, strzelanie to jest horror.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.