Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...

Dobra, nie wytrzymałem i kupiłem w końcu, bo byłem ciekawy jak to rzeczywiście wszystko działa. Jak włożyłem płytę do napędu XSX o 20 to zagrałem po 23. A wiecie dlaczego? Bo kurwa III i VC nie da się zainstalować z płyty, poważnie. Wsuwasz dysk, włączasz instalacje i pobieranie danych, SA się pobiera i instaluje, a III i VC wywala się na początku i pokazuje błąd. To problem znany od grudnia i do dziś nie został naprawiony. Gdzieś na reddicie znalazłem wątek, że trzeba wsadzić płytkę, a III i VC pobrać ze Store, tylko tak zadziała. Sprawdziłem i pomogło, haa tfu.

 

No, ale pograłem chwilę w III, zrobiłem kilka misji i nostalgia powróciła, choć strzelanie jest tak samo uciążliwe jak na PS2.

  • Haha 2
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w GTA III, ukończyłem pierwszą misje. Generalnie, nie doświadczyłem jakiegoś zabugowania, ulice i ogólnie miasto chyba bardziej żyją niż w oryginale, jest większy ruch i pojazdy bardziej różnorodnie się spawnują. Gra się bardzo przyjemnie, wszystko działa płynnie, wygląda przejrzyście, a niektóre auta nawet bardzo dobrze. Miłe wspomnienia wracają, ale jednak jest trochę dziwnie i niektórych zmian nie rozumiem - np zmiany wyglądu menu, czy położenia radiostacji na HUD, ale już za to taki radar z gps robi robotę. Kupna nie żałuję, dobra opcja to odświeżenia tytułu i wspominek, ale na pewno czuć duży niedosyt.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, krupek napisał:

Pograłem trochę w GTA III, ukończyłem pierwszą misje. Generalnie, nie doświadczyłem jakiegoś zabugowania, ulice i ogólnie miasto chyba bardziej żyją niż w oryginale, jest większy ruch i pojazdy bardziej różnorodnie się spawnują. Gra się bardzo przyjemnie, wszystko działa płynnie, wygląda przejrzyście, a niektóre auta nawet bardzo dobrze. Miłe wspomnienia wracają, ale jednak jest trochę dziwnie i niektórych zmian nie rozumiem - np zmiany wyglądu menu, czy położenia radiostacji na HUD, ale już za to taki radar z gps robi robotę. Kupna nie żałuję, dobra opcja to odświeżenia tytułu i wspominek, ale na pewno czuć duży niedosyt.

a zapomniałem że ty grasz na xsx

 

wyobraź sobie to samo w rwących 30 fpsach na pastgenach :shieeet:

19 minut temu, Figaro napisał:

Nie rozumiem czemu nie poczekałeś na patche.

od ponad miesiąca cisza więc albo będzie jakaś megabomba wszystkonaprawiająca, albo, co bardziej prawdopodobne, olanie sprawy i środkowy palec dla frajerów

Odnośnik do komentarza

Dali już patche naprawiające bugi graficzne i gameplayowe, nie wiem czy coś więcej rzucą. Gra jest dostępna fizycznie od miesiąca, a nadal nie naprawili instalacji z płyty na Iksbonie, o czym już pisałem. A propos gameplayu, to jeszcze to celowanie z podświetlaniem postaci jest dziwnym posunięciem, nawet bardzo dziwnym, wręcz chujowym.

 

Ja gram tak rzadko, że VC pewnie ogram w lutym, albo w marcu, więc jak ma być jakiś patch to się doczekam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...