Skocz do zawartości

Grand Theft Auto: The Trilogy


ProstyHeker

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Sciagnalem Vice City z plusa z ciekawosci (ostatni raz w Vice City gralem chyba na PS3). Po dwoch misjach gre wywalilem z dysku. Lata miajaly, rozgrywka nawet tu zestarzala sie dosc mocno. Szczegolnie model jazdy gdzie samochody sa cos malo zwrotne. O strzelaniu nie wspomne. Zostawiam ten tytul juz w historii. Lepiej czas na nowe gry przeznaczyc.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Obecnie cisnę w San Andreas DE i ogrom, rozwiązania, świat, pomysły to nadal TOP i dziś robią wrażenie. Taki Saints Row z tego roku to kupsztal przy tym, a jest 18 lat młodszą grą :kekw:

No, ale AI przeciwników, NPC i kompanów w misjach to już kuleje i potrafi zirytować czasami. To samo kolizje. Można wjechać w przechodniów i się od nich odbić.

 

Vice City DE ograłem z przyjemnością na początku roku, ale skok jakościowy pod względem w San Andreas jest bardzo odczuwalny względem VC.

Odnośnik do komentarza

Ja za to uwielbiam ten specyficzny model jazdy z Vice City i jednocześnie wyżej stawiam VC niż SA, które musiałem na siłę kończyć. Doceniam mocne rozbudowanie gry pod względem różnych możliwości i misji pobocznych, ale nie podobało mi się to co się tam działo fabularnie i po jakoś prostu dla mnie gorzej się zestarzała. VC jest większym klasyczkiem.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wczoraj odpaliłem GTA: VC z plusa i na początku byłem nawet pozytywnie zaskoczony, przez chwilę pomyślałem, że to faktycznie najlepszy port z całej trylogii a sam byłem niesprawiedliwy dla R. No ale tylko przez chwilę. Jak na dzisiejsze standardy to jest taka BIDA Z NĘDZĄ!, że zacząłem rozpatrywać w kategoriach zbrodni to co oni zrobili albo nawet nie zrobili z jedną z moich ulubionych gier z czasów młodości. To czym z założenia miały być te remastery, to się mogło nadawać jako darmowy update dla osób posiadających wersje sprzed lat. To czym w efekcie to jest, to się nadaje co najwyżej do wyrzucenia do kosza albo pokazywania studentom jak NIE ROBIĆ remasterów. O trylogii powiedziano już wiele złych słów więc nie będę się za bardzo rozpisywał. Mam wrażenie, że stare błędy występują nawet częściej niż w oryginałach, a dodatkowo dochodzą nowe. Spadki animacji w takiej grze nawet na PS4 to jakiś ponury żart.

 

Gra broni się tylko klimatem, fabułą i muzyką. Nie wiem jednak czy będę chciał poświęcać dla niej czas i wracać do VC kiedy mam tyle innych zaległości i nowych gier. Szkoda mi czasu i psucia sobie dobrych wspomnień. To złe wrażenie mogłoby teraz wymazać tylko wydanie remaków trylogii ...

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio zauważyłem wspaniały, idiotyczny bug. W San Andreas GPS prowadzi przez drogi, które są jeszcze zamknięte xd Dla przykładu, jesteśmy gdzieś tam w północnych terenach wsi, między SF i LS, ustawiamy cel podróży na północną część San Fierro to poprowadzi nas przez kawałek terenu pustynnego, na etapie gry, gdy ten obszar jeszcze jest zablokowany, mosty są zamknięte, a wejście na ten teren kończy się 4 gwiazdkami.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
5 godzin temu, Rozi napisał:

 

Bardzo fajna analiza. Czekam do nowego patcha (który będzie soon) i wracam do gier dzieciństwa.

Nie chce mi się oglądać/nie lubię tych filmików o gierkach oglądać, więc mega prośba o info co ma dać ten patch i może wiadomo kiedy będzie ten soon?
Obecnie ogrywam VC z Plusa i dla fana serii jest okey. Wiadomo mordy profanacja, ale cała reszta jest naprawdę ok. Szczególnie podoba mi się woda, oświetlenie, roślinność o 60ks.

 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, smoo napisał:

Czy to prawda, że wersje na PS4 i PS5 się znacznąco różnią

Tego nie wiem, ale

8 minut temu, smoo napisał:

wersji na płycie nie da się ulepszyć do PS5?

to akurat wiem. Tak  na PS5 pozostaje digital jeśli chcesz mieć gierkę natywnie na PS5, nie ma żadnej opcji upgrejdu do nowej generacji na plejkach.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...