Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hubert249 napisał:

Chętnie by Ci odpowiedział, ale oczywiście na Xboxie ciągle testują patcha :szopenhauer:

No szkoda że tak z tym zamulają, chciałem zapytać znajomka ale też na xboxie więc :dunno:

Godzinę temu, michu86- napisał:

Szkoda że nie można oddawać, ja umiem rzucać i robię to dobrze i chętnie.

Chętnie bym się podzielił bo trochę tego uzbierałem a że w ng+ ergo leci jak szalone to można się obkupić konkretnie :D

Odnośnik do komentarza

Podchodziłem kilkanaście razy do walki z Piecem. Wszystko spoko, ale za każdym razem dostawałem wpierdziel.  najczęściej dojeżdżał mnie w drugiej połowie stracia. 

Wkurzyłem się, poszedłem pofarmic przedmioty do rzucania. Wróciłem i rozwaliłem go z marszu, bez rzucania i bodajże z użyciem jednego estusa :dunno:

Gierka wyborna, ale te walki to jest taki random, że głowa mała.  Nawet niemiałem zbytniej satysfakcji z wygranej, bo po prostu padł jak trochę cięższy mobek.

Dodam jeszcze, że jestem przed patchem, bo gram na Xboxie.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Schranz1985 napisał:

Niestety powtarza się sytuacja z mimiciem.
Zjawa z kamieniem def jest tankiem a ty sobie radośnie bijesz po pleckach i masz ez win bez uczenia się ataków bossa.
Słabe to jest.
Bardzo fajnie wypadają za to questy i szukanie miejsc z fotografii.

:vegeta_smile:

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, flaczki napisał:

To nie jest zbyt fair gdzie ja przeszedłem grę gdzie czułem się jak bóg gereczkowa , a wychodzi patch gdzie osłabiaja bossów i jest łatwiej to nie nie jest fajne.

No niestety straciłeś wirtualny order bycia zajebistym progamerem. I teraz takie nic co przywołuje zjawę i rzuca itemami może się zrównać z Tobą wirtualnymi trofeami:dog:

Odnośnik do komentarza

Skonczylem demo i nie kumam tego p-organ. Tam sa te sloty do wkladnia kwarcu. Uzylem dwa na podwojnym uniku i faktycznie to w grze dziala. Ale nie rozumiem dlaczego tam sie wybiera jeszcze jakas dodatkowe aktywnosci np. dluzszy stagger czy regeneracja ergo. To sa jakies buffy pasywne, ktore zawsze dzialaja? Dzialaja tylko jesli uzywamy tego w co je wpielismy (czyli ten 2x dash)? Nie klei mi sie to zupelnie, ale dopiero wczoraj ukonczylem demko i nie mam jak tego wlasciwie dalej testowac.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Mejm napisał:

Skonczylem demo i nie kumam tego p-organ. Tam sa te sloty do wkladnia kwarcu. Uzylem dwa na podwojnym uniku i faktycznie to w grze dziala. Ale nie rozumiem dlaczego tam sie wybiera jeszcze jakas dodatkowe aktywnosci np. dluzszy stagger czy regeneracja ergo. To sa jakies buffy pasywne, ktore zawsze dzialaja? Dzialaja tylko jesli uzywamy tego w co je wpielismy (czyli ten 2x dash)? Nie klei mi sie to zupelnie, ale dopiero wczoraj ukonczylem demko i nie mam jak tego wlasciwie dalej testowac.

Masz zdolność główna i zdolności poboczne. Zdolność główna aktywuje się dopiero po zapełnieniu jej slotów zdolnościami pobocznymi.

 

W 1 fazie do aktywowania zdolności głównej potrzeba 2 kwarców (zdolności pobocznych). Zdolność poboczna od razu się aktywuje, zdolność główna dopiero po wypełnieniu jej slotów zdolnościami pobocznymi.

 

Takie nazewnictwo zastosowałem bo te zdolności się przeplatają i później np można spotkać zdolność główna w opcjach zdolności pobocznych.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

NG+ łatwiutkie nawet bez patcha na xboxie. Wystarczyło tylko ogarnąć, że ta broń taki topór zrobiony z ciał marionetek na +10 i skalowaniem u mnie na A z technika ma bazowo jakoś 550 dmg xd NG zwykle konczylem z katana z bossa, ktora jest spoko, ale za maly dmg robi nawet +5 i rekojesc na S w NG+.
Do tego boost z amuletu co dodaje atk fiz za kazdy naladowany kontener basni, wiec no zwykly light attack to jakies 650+ dmg a w plecy to ponad 700. Jak dorzucilem do ukladanki przyzywana zjawe to bedac teraz juz na wyspie alchemikow zginalem na bossie tylko raz(bractwo krolika bo hollywood mi sie odpalilo).

NG+ jade, bo ogarnalem ze wybralem bad ending i 1 bossa mi zablokowalo przez to, a chce ubic wszystkich.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Soban napisał:

NG+ łatwiutkie nawet bez patcha na xboxie. Wystarczyło tylko ogarnąć, że ta broń taki topór zrobiony z ciał marionetek na +10 i skalowaniem u mnie na A z technika ma bazowo jakoś 550 dmg xd NG zwykle konczylem z katana z bossa, ktora jest spoko, ale za maly dmg robi nawet +5 i rekojesc na S w NG+.
Do tego boost z amuletu co dodaje atk fiz za kazdy naladowany kontener basni, wiec no zwykly light attack to jakies 650+ dmg a w plecy to ponad 700. Jak dorzucilem do ukladanki przyzywana zjawe to bedac teraz juz na wyspie alchemikow zginalem na bossie tylko raz(bractwo krolika bo hollywood mi sie odpalilo).

NG+ jade, bo ogarnalem ze wybralem bad ending i 1 bossa mi zablokowalo przez to, a chce ubic wszystkich.

Też już zbliżam się do końca, ale jak to jest z tymi zakończeniami? Kojarzycie już co trzeba robić na dobre? I żeby bossów nie pominąć wszystkich?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...