Skocz do zawartości

Lies of P


Szermac

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie wymyśli koła na nowo.
Dali kilka swoich patentów w mechanice walki, rozwoju bohatera, składania broni itd plus inne podejście do fabuły, questów....
Wszystko od a do z zagrało.
Ciężko się do czegokolwiek doczepić, jedynie ostatnia lokacja słabsza taka randomowa.
Dla mnie 9/10 jak w mordę strzelił.
Mówienie że to klon bloodborne to brednie i spłycanie tematu.
Ja bym pinokia stawiał wyżej niż taki ds2 pewnie.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dobra przeszedłem ostatnie bossy.
Oczywiście solo i bez rzucania badziewiem.
Jak ktoś piszę że to kalka soulsow to chyba w inne gry graliśmy.
Mechanika Perfect parry i ogłuszania dosłownie wywraca gatunek souslikeow do góry nogami!( no ok może przesadzam, każdy wie o Sekiro)
Zapomnijcie o symulatorze rolla, parry perfect parry, parowanie garda, kontra po parry to jest prawdziwa moc!
Wszędzie słyszę na forach jaka to gra trudna, prawda jest taka że ludzie grają jak nooby klepiąc 1 przycisk i rolla na pałe.
Że muszą się ratować zjawą i bić jak pisdy po plecach!
Powiem wprost leniwe kurly, gra daje mechaniki mówi chodź naucz sie!
Ale ludzie nie chcą!
Po co parrowac, po co zdejmować 1/4 życia hp bossa parrowaniem garda (skill rękojeści)
Oglądalem streamy ludzi na yt i żałośnie to wygląda!
Za 1 podejściem odrazu zjawę wołają, nawet nie spróbują sami.
Na prawdę mogę powiedzieć że nauczyłem się grać pod koniec gry i gdzie na początku 2 fazowe walki z bossami trwały po 7 min tak ostatni zrobiony w 2.5 min.

Gra fenomenalna!
Wspaniała!
System walki tak mięsisty że moim zdaniem przebija bloodborne .
Nie chcę mi się rozwodzić więcej bo można by książkę napisać o wspaniałości tej gry

Jak ktoś już przeszedł gierkę to zapraszam do obejrzenia moich 2 ostatnich walk z bossami.
Zwłaszcza ta ostatnia to jest petarda pokazująca moc parowanie garda(skill z rękojeści)
Żadnego bossa tak nie zniszczyłem przez całą grę.
Frajda i duma.



  • Plusik 3
  • Haha 1
  • beka z typa 2
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Schranz1985 napisał:

Dobra przeszedłem ostatnie bossy.
Oczywiście solo i bez rzucania badziewiem.
Jak ktoś piszę że to kalka soulsow to chyba w inne gry graliśmy.
Mechanika Perfect parry i ogłuszania dosłownie wywraca gatunek souslikeow do góry nogami!( no ok może przesadzam, każdy wie o Sekiro)
Zapomnijcie o symulatorze rolla, parry perfect parry, parowanie garda, kontra po parry to jest prawdziwa moc!
Wszędzie słyszę na forach jaka to gra trudna, prawda jest taka że ludzie grają jak nooby klepiąc 1 przycisk i rolla na pałe.
Że muszą się ratować zjawą i bić jak pisdy po plecach!
Powiem wprost leniwe kurly, gra daje mechaniki mówi chodź naucz sie!
Ale ludzie nie chcą!
Po co parrowac, po co zdejmować 1/4 życia hp bossa parrowaniem garda (skill rękojeści)
Oglądalem streamy ludzi na yt i żałośnie to wygląda!
Za 1 podejściem odrazu zjawę wołają, nawet nie spróbują sami.
Na prawdę mogę powiedzieć że nauczyłem się grać pod koniec gry i gdzie na początku 2 fazowe walki z bossami trwały po 7 min tak ostatni zrobiony w 2.5 min.

Gra fenomenalna!
Wspaniała!
System walki tak mięsisty że moim zdaniem przebija bloodborne .
Nie chcę mi się rozwodzić więcej bo można by książkę napisać o wspaniałości tej gry

Jak ktoś już przeszedł gierkę to zapraszam do obejrzenia moich 2 ostatnich walk z bossami.
Zwłaszcza ta ostatnia to jest petarda pokazująca moc parowanie garda(skill z rękojeści)
Żadnego bossa tak nie zniszczyłem przez całą grę.
Frajda i duma.
 

 

 

 

 

Nie ma to jak zmontować sobie broń z potężnego topora większego od samej postaci (właściwości tnące) i dać mu rękojeść od lekkiej szpady, czyli moveset kłujący, co z automatu obniża potencjał ostrza.

Komicznie to wygląda jak bossów dziobiesz tępym końcem, zamiast im przypierdolić tą gigantyczną brzytwą xd

Zawsze miałeś taki łeb do interesów?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza

Ależ weszła sesja jak za dawnych lat :obama:

Po patchu gra jest fantastyczna, nie widzę różnic w poziomie trudności wzgledem BB/DS. Po prostu jest trudno jak chcesz, żeby było trudno. Chcesz poziom easy? Da się zrobić. 

Czy Pinokio to najlepszy Souls like? No kurwa raczej. Jestem w VIII rozdziale i już wiem, że ta Gra powalczy o moje GOTY. 

Re-we-la-cja 

Odnośnik do komentarza

Poziom trudności ze zjawą 1/10 .
A bez zjawy? Nie wiadomo :xd:

Ale te ostatnie bossy na ng+ to mają życia uua.
Jaką bronią ciupiesz?
Mi jeszcze ng++ zostało do platyny i myślę żeby sobię coś zmienić.
Ewentualnie zacząć od początku bo jak bossy mają mieć 3x hp i 3x dmg to będzie masakra jak eldenie na ng+4 że skrobalo się ich po cm życia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...