Skocz do zawartości

Retro handheldy do emulacji


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, friedrich said:

Mam pytanie dotyczące GorlicOS: podmieniłem folder skin i wszystko OK za wyjątkiem jednego drobiazgu - przy zaznaczeniu gry do ulubionych przestała mi się podswietlac jej nazwa na niebiesko Ktoś wie gdzie to odkręcić? 

Podmień z powrotem na oryginalny folder skin albo pobaw się notatnikiem w pliku CFW->skin->settings.json być może tam jest jakaś linijka odpowiadająca za kolor podświetlenia tytułu gry. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.05.2023 o 23:27, Shen napisał:

Ile się człowiek nauczył od czasu zakupienia tego sprzętu:obama:

Następny polecam(y) PC/SD. ;)

 

Mówię bez ironii. Trochę zabawnie, a zarazem fajnie się czytało komentarze konsolowców, którzy musieli trochę pokombinować ze sprzętem, żeby doprowadzić gierki do sprawnego działania. Tj. miła odmiana od "nie chce mi się pierdolić, żeby gierkę odpalić", a w miejsce tego "fajnie to teraz działa".

 

Ile Wam baterie średnio trzymają w tych sprzętach? Ponowię pytanie za kilka miesięcy, z ciekawości, czy szybko zdychają. ;) 

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, Suavek said:

Następny polecam(y) PC/SD. ;)

 

Mówię bez ironii. Trochę zabawnie, a zarazem fajnie się czytało komentarze konsolowców, którzy musieli trochę pokombinować ze sprzętem, żeby doprowadzić gierki do sprawnego działania. Tj. miła odmiana od "nie chce mi się pierdolić, żeby gierkę odpalić", a w miejsce tego "fajnie to teraz działa".

 

Ile Wam baterie średnio trzymają w tych sprzętach? Ponowię pytanie za kilka miesięcy, z ciekawości, czy szybko zdychają. ;) 

Jakieś 7h mi trzyma. 

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Czoperrr napisał:

Podmień z powrotem na oryginalny folder skin albo pobaw się notatnikiem w pliku CFW->skin->settings.json być może tam jest jakaś linijka odpowiadająca za kolor podświetlenia tytułu gry.

 

Podmieniac nie chce bo nowy bardzo mi się podoba ale dzięki za podpowiedź z plikiem settings.json: porównam sobie obie wersje i znajdę różnice. 
 

PS

Zmieniłem :) wystarczyło zmienić w dwóch miejscach wartości kolorów.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Assassins_78 napisał:

Cebula jest na Miyoo ty masz Czosnek :)

 

A rzeczywiście :bluber:

 

Godzinę temu, maciucha napisał:

Naklejaliscie na anbernica ten ekran ochronny z zestawu (lub inny)?

 

Mój nawet cały przyszedł ale trochę nie chce mi się z tym bawić :gayos:

 

Od razu nakleilem, jakiś tam bombel niby mam mały, ale jak włączę ekran i gierkę to już go nie widzę więc nie będę się tym przejmował.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, maciucha napisał:

Naklejaliscie na anbernica ten ekran ochronny z zestawu (lub inny)?

 

Mój nawet cały przyszedł ale trochę nie chce mi się z tym bawić :gayos:

ja mam rozjebany, ale i tak pewnie bym nie nakładał, nosze konsolke w pokrowcu, więc pewnie nic sie nie porysuje i tak

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, maciucha napisał:

Naklejaliscie na anbernica ten ekran ochronny z zestawu (lub inny)?

 

Mój nawet cały przyszedł ale trochę nie chce mi się z tym bawić :gayos:

 

Nie. Ekran nie jest dotykowy, idzie do mnie etui za 12zl, nie zamierzam nim rzucać więc nie widzę sensu. 

 

A z innej beczki: dobrze i dziwnie trochę gra się w gry na Virtual Boy. Spectrum, Atari i C64 pobawilem się trochę ale to jeszcze nie ten etap (i może urządzenie) by bawić sie w retro komputery. Atari 5200 szału nie ma - to już starszy Vectrex jest ciekawszy przez swoje gry zbudowane na czystych wektorach. Atari 2600 odpuszczam: dla mnie to zbyt wielki archaizm. 

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

:frog: zamówiłem 8 maja i nadal czekam. Będę instalował CzosnekOS ale tak przycebuliłem :cebula: jak nigdy w życiu. Zamiast zamówić normalnie z podanych przez was stronek to skorzystałem z linku do promocji na pepper i mam za swoje i czekam aż przyjdzie z Chin. Czuje się jak dziecko czekające na gwiazdkę. Jeszcze pewnie dostanę w mordę mokrą szmatą od losu i przyjedzie zepsute :nosacz2:

Ale jeśli wszystko będzie dobrze to wlatuje jedna karta SD, GarlicOS, jeśli szkło będzie całe to też zakładam i lecę w Dragon Ball Advanced Adventure

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...