Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie o to mi chodzi. PS3 na początku było porażką, ale wyszli na prostą. PS4 było kawałkiem dobrego sprzętu. Vita była efektem krótkowzrocznej polityki i nie zauważenia zmieniających się sposóbów robienia gier. Żadna firma nie jest w stanie karmić dwóch osobnych ekosystemów. Nawet Nintendo to zauważyło. Wypuszczenie Vity to był po prostu błąd, to wszystko. Od samego początku. A to co robią teraz to jakaś katastrofa, głównie na poziomie wizerunkowym i komunikacyjnym. Bo przecież PS5 to świetna konsola ze świetnymi grami.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, drozdu7 napisał:

Wogóle to jest gdzieś jakas grafika przedstawiającą konkretnie studia itp co zakupił MS w pakiecie ActiBlizz?

FJaeEBAWQAQvPoo?format=jpg&name=4096x409

 

Tutaj grafika, chyba ze wszystkim co teraz mają zieloni.

 

EDIT.

Jest jeszcze grafika, która pojawiła się w zeszłym roku zaraz po ogłoszeniu chęci przejęcia.

 

1679783183-fjjmoczwyaap32j.jpg

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Daffy napisał:

by ratować PS4

 

Co tam było do ratowania? Konsola od samego początku była sukcesem sprzedażowym. W sumie największym ojcem tego sukcesu jest MS z prezentacją TVTVTV, słabszą ale za to droższą konsolą z kinectem w zestawie. 

7 minut temu, KrYcHu_89 napisał:

O tak brakuje tego bardzo, achievementy, ekosystem, Client ogólnie może zaorają całkiem to badziewie jakim jest battle net na PC xD. 

 

Battlenet akurat jest bardzo spoko od samego początku ale brakuje mi funkcji steam czy goga. W sumie jednej, śledzenie czasu gry. W sumie może to i dobrze bo w hearthstone to mam pewnie z 2000 godzin xd. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał:

 

Co tam było do ratowania? Konsola od samego początku była sukcesem sprzedażowym. W sumie największym ojcem tego sukcesu jest MS z prezentacją TVTVTV, słabszą ale za to droższą konsolą z kinectem w zestawie. 

Ratować PS4 buhahaha.

 

A wracając do tematu przejścia szkoda tylko Crasha, to jednak zawsE kojarzyło się z Sonką i pogromem Mario  pod koniec XX wieku xD. 

2 minuty temu, Ukukuki napisał:

 

Co tam było do ratowania? Konsola od samego początku była sukcesem sprzedażowym. W sumie największym ojcem tego sukcesu jest MS z prezentacją TVTVTV, słabszą ale za to droższą konsolą z kinectem w zestawie. 

 

Battlenet akurat jest bardzo spoko od samego początku ale brakuje mi funkcji steam czy goga. W sumie jednej, śledzenie czasu gry. W sumie może to i dobrze bo w hearthstone to mam pewnie z 2000 godzin xd. 

Niby spoko, ale brak ficzerow, które są nawet na Nintendo to przesada xD. 

 

Ogólnie chwała MS i Sony, że Steam im nie przeszkadza i wszysto z nim integrują. Battlenet będzie nastepny. 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, oFi napisał:

Ciekawe czy sony juz przygotowało cod killera. Czas tyka, a kolejne codziki moga juz nie pojawić się w psn.

kolejne cody pojawią się na psn a cod killer którego sony robiło z jakimś studiem został skasowany jakieś 2-3mc temu

 

Ktoś pisał że playstation powinno powrócić do swoich ''japońskich korzeni'' z tym jest problem bo centrala sony została przeniesiona do US i tam jest pierwsze i ostatnie słowo. Na ale luzik, pajonk 2 na jesień z tabletem a od nowego roku gaasy na pełnej  :jim:

 

 

1 godzinę temu, SnoD napisał:

Fajnie się teraz czyta jak "poważni ludzie" do których pucował się Kamilek, teraz wyzywają sędzię od "idiotek" i "kretynek" na TT XD

pięknie dupska pękają, nawet najwięksi wojownicy nie wytrzymali tej presji a teraz niech MS skupi się na mniejszych studiach których nie mogli przygarnąć przez 1,5 roku.

 

 

:pawel:

Odnośnik do komentarza

Myślę że taki tytanowy yanusz 3 mógłby spokojnie zaorac codzika jakby sonka posypala EA by byl to ex na sonke.

 

Sama sonka nie ma ani jednego studia, które ma capacity na robienie teraz fpsa od zera.

 

Gorylki aktualnie pewnie implementują online do rudej więc oni jedyni jak już to mogliby coś wykrzesać ze starego killzona i zrobić nowe ip.

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

Sony celuje w kolorowe gry, najlepiej multiplayer. Zobacz sobie ostatni Showcase i szybko zwątpisz w mrocznego FPSa :)

Doskonale wiem w co Sony celuje, ale bawimy sie w fantazjowanie ze to firma ktora realnie moze zrobic shootera, ktory zrobi konkurencje CoDowi. Killzone nie byl zbyt kolorowy (moze odrobine trojka), Resistance 2 w zasadzie byl, ale klimat Res 1 byl zdecydowanie potezny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...