Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.02.2023 o 11:04, Daffy napisał:

Ten głupiutki random kamilek to jakiś alter czy nowe pokolenie klapa na forum?

polecam odkopać w dziale XSX posty tego młota jak świeżo założył konto, przez kilkanaście stron płacz o Bethesde ''to nie sprawiedliwe''  ''ms i tak będzie wydawał gry bethesdy na ps bo muszą zarobić/kasa musi się zwrócić''  ''kupiłem sonkem5, teraz mi gry zabioroom?'' xD

Teraz to samo tylko ver2.0 z Acti-Blizz pięknie wyje, za dwa lata będzie znowu to samo jak MS kupi jakiegoś japończyka :)  

 

kamil  śmiesznie zmienia narracje co tydzień ''MS nie kupi AB bo im nie pozwolą''   ''Nie no może kupią ale to Sony dostanie licencje na CODa''  ''Nie no tak serio to kupią razem z CODem ale Spencer Ty draniu dostaniesz takiego restrykcje że hohooo'' 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Klap to stan umysłu, np taki aph czy aprhrono czy jak tam się teraz nazywa w ciągu ostatnich paru lat był już chyba na każdej możliwej grupie Nintendo czy discordzie nintendofagów i wszędzie robił to samo, narzekał, narzekał, dziwił się że ktoś się tam jara Nintendo, negował fajnosc jakiś gier itp.

 

Klap to stan chorobowy.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PanKamil napisał:

Myślałem, że tylko console wars jest do obrzucania się gownem. No ale dobrze wiedzieć.

 

6 minut temu, PanKamil napisał:

Myślałem, że tylko console wars jest do obrzucania się gownem. No ale dobrze wiedzieć.


Szczerze mówiąc to nie wiem w jakim celu powstał ten temat, ale ładnie cię chłopaki wyjaśnili i wiesz, że maja rację. ;)

Odnośnik do komentarza

Według doniesień medialnych:

 

Terminy przesłuchania w CMA to:

Microsoft - 28.02 wtorek

Activision Blizzard - 01.03 Środa

Strony trzecie - w późniejszym terminie

 

Chińska Państwowa Administracja ds. Regulacji Rynkowych (SAMR) prawdopodobnie zatwierdzi fuzję, tak przynajmniej donoszą lokalni prawnicy.

 

FTC opublikowało dokument dotyczący żądań Microsoftu w stosunku do Sony. Teraz Niebiescy mają 9 dni na poparcie wniosku o unieważnienie wezwania MS. Prawnicy Sony twierdzą, że dokumenty które Microsoft chce od Jima Ryana dostarczą Microsoftowi informacji o kondycji finansowej i planach Sony, prawnicy mówią również, że to jest sprawa antymonopolowa przeciwko Microsoft, a nie audyt księgowy SIE.

 

 

 

Edytowane przez tedi007
Odnośnik do komentarza

Myślisz że akurat to by przyniosło aż taki zysk jakiego by oczekiwało EA? No nie wiem, są Warzony itp czy aż tyle osób by chciało wracać do BC2? Trudno powiedzieć.

 

Z Remasterem też trzeba trafić, np jak Nintendo z ostatnim Metroidem.

 

Mi się wydaje że najbardziej wyobraźnię graczy rozpalają rimejki jak Re2 czy nadchodzący RE4 lub Sh2.

Około dwudziestoletnie gry, przerzucone na nowy silnik z ciekawymi zmianami. Jeśli wykonasz to dobrze to naprawdę można na tym zarobić.

Uważam że np takie Sony w niedalekiej przyszłości zagra tą kartą i doczekamy się remakeu Mgs/Mgs3 czy jakiegoś Syphon Filter. I to zadziała, kurwa sam bym pewnie zaczął się ślinić 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, drozdu7 napisał:

Myślisz że akurat to by przyniosło aż taki zysk jakiego by oczekiwało EA? No nie wiem, są Warzony itp czy aż tyle osób by chciało wracać do BC2? Trudno powiedzieć.

BF4 do dziś ma się świetnie w kwestii graczy na serwerach, na konsolach wystarczy prosty port z PC i jestem pewny, że fani serii by się rzucili na to. BC2 może jest obecnie martwe (na konsolach na pewno, na PC nie wiem jak to ostatnio wygląda), ale 4K/60, do tego nowe leaderboardsy + anti-cheat i też by to przyciągnęło sporo graczy. Ja mówię o prostym porcie z PC, czyli minimalny wkład własny, więc dlaczego mileiby oczekiwac zysków godnych nowej odsłony?

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Moldar napisał:

No najwidoczniej jakiś powód mają.

No kurde, po to cały ten temat zacząłem, żeby poczytać, jaki waszym zdaniem jest ten powód xd

 

Powstają remastery wszystkiego, więc dlaczego nie TYCH gier, skoro grono odbiorców nie byłoby jakieś niszowe. Nie każdy gra na PC, a na konsolach nie każdemu odpowiada kierunek nowszych części BF-a, więc mieliby po części uszczęśliwione oba targety. No chyba nie robi im większej różnicy, czy hajs wpada z nowej, czy starszej części, bo dla nich grunt to zarobek, a nie dobro graczy i zmartwienie, czy aby na pewno grają w grę godną 2023 roku (którą najnowszy BF też ostatecznie nie jest).

 

W tych nowszych częściach jest jakaś BF-owa waluta i zakupy in-game, może teraz na tym zarabiają lepiej, niż na sprzedawaniu gier z serii? Może mają podejście podobne do KONAMI i ich eFootball z monetami. Tylko, podobnie jak w przypadku eFootball, nie sądzę, żeby te monety kupował ktoś niezainteresowany taką formą, a pozbawienie graczy możliwości wyboru też nie wydaje mi się odpowiednim sposobem. Od czasu do czasu pogram w eFootball, ale za nic nie zamierzam wydawać pieniędzy na te coinsy, a brak interesujących mnie trybów rozgrywki nijak mnie do tego nie przekona, prędzej w ogóle nie będę w to grać.

Edytowane przez krzysiek923
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...