Skocz do zawartości

Sea of Stars


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Apropo powiązania z Messengerem, to w jednej z jego lokacji można zobaczyć zamrożoną pod ziemią dwójkę pewnych tajemniczych postaci. Moje pierwsze skojarzenie było takie, że to pewnie z Sea of Stars właśnie. Ale to tyle, żadnego więcej info czy komentarza bohatera tam nie było.

 

Sama gra zaś zapowiada się wyśmienicie. Twórcy mają pasję, raczej nie zawiodą.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Recki myślę spokojnie na poziomie Chained Echoes albo wyżej, na pewno gra w podobnym stylu, jeszcze bliżej Chrono Triggera i z podobnymi systemami, ładniejsza od Chained Echoes i wygląda na nieco bardziej dopieszczoną, ja wezmę na Decka pewnie, ale w sumie dobrze, że gra jest też w obu abo tym od zielonych i niebieskich i na Switchu też będzie, powinno się to odbić sporym echem w branży. 

Odnośnik do komentarza

Recki wyższe niż chained? Xd w życiu to nie wleci na 90+ wg mnie

 

Do mnie to będzie niżej oceniana gierka ci nie znaczy że zła, obstawiam 80-85 na meta. 

 

Demko dawno temu ogralem na switchu i nic wybitnego tam nie widzę poza świetna oprawą 

 

Obserwuję i tylko jak wleca recenzje ze stronek które uważam za dobre w ocenianiu jrpg to zdecyduje czy brać day one na decka 

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.07.2023 o 09:39, Daffy napisał:

Recki wyższe niż chained? Xd w życiu to nie wleci na 90+ wg mnie

 

Do mnie to będzie niżej oceniana gierka ci nie znaczy że zła, obstawiam 80-85 na meta. 

 

Demko dawno temu ogralem na switchu i nic wybitnego tam nie widzę poza świetna oprawą 

 

Obserwuję i tylko jak wleca recenzje ze stronek które uważam za dobre w ocenianiu jrpg to zdecyduje czy brać day one na decka 

Tzn. Chained był świetny, kapitalny itp. ALE trochę za wysoko go oceniono, mam wrażenie, też ze względu na to, że robiła go jedna osoba itp. Zawsze takie indyki mają łatwiej, więc pewnie będzie coś pomiędzy Chained i OT2, nie ma co się do tego zbytnio oczywiście przywiązywać, na pewno sporo te gry łączy. 

 

W ogóle coś wiadomo, jak duża jest to gra? 20h-40h jak Chrono Trigger czy FF VI czy raczej przedziały wyższe

40-80h jak OT2 czy Chained? 

Odnośnik do komentarza

Więcej ogra na dużych konsolach niż na Decku lol.

No Chained Echoes na przykład grałem na Xboksie bo za darmo, ale jak się okazało jaka gra jest dobra i długa, to żałowałem, że jednak nie kupiłem na Switcha. Tutaj jak będą dobre recenzje to raczej kupię na Switcha, gra wygląda bardzo ładnie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...